Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Prosaďte se v éře velkých dat díky procesoru Intel® Xeon® E a úložišti ZFS s inline deduplikací, kompresí a komprimací dat

Vaše cena (s DPH):
219 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ440
Značka:
QnapZařízení NAS TS-h2483XU-RP se systémem QuTS hero má procesor Intel® Xeon® E processor s pamětí až 128 GB DDR4 Error Correcting Code (ECC) a nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. Zařízení TS-h2483XU-RP využívá operační systém QuTS hero na bázi ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync v reálném čase, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompresi dat. TS-h2483XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.

Paměť DDR4 ECC detekuje a opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech a prokazuje vysokou spolehlivost pro zásadní aplikace.

Předinstalován je adaptér 10GbE RJ45 se dvěma porty a SmartNIC 10GbE SFP+ se dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze nainstalovat adaptéry 10/25/40, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.

Akcelerace paměti SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.

Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a může nativně hostovat virtuální počítače a kontejnery.

Vestavěné centrum aplikací (App Center) nabízí aplikace bohaté na funkce pro zvýšení aplikačního potenciálu NAS.

Procesory Intel® Xeon® E zajišťují mimořádný výkon

Zařízení TS-h2483XU-RP má procesor Intel® Xeon® E-2236 6 jader/12 vláken 3,4 GHz (navýšení až 4,8 GHz) a disponuje ohromným procesním výkonem pro zajištění výkonu virtuálních počítačů. V kombinaci s pamětí až 128 GB DDR4 ECC a redundantním napájecím zdrojem zařízení TS-h2483XU-RP nabízí nákladově efektivní výkon na úrovni serveru pro plnění komplexních úkolů a vysokou míru spolehlivosti pro náročná podniková prostředí IT.

Konektivita 10GbE pro vysokorychlostní datový přenos

Zařízení TS-h2483XU-RP nabízí čtyři porty Gigabit RJ45 a také podporuje konektivitu 10GbE s předinstalovanou rozšiřující kartou 10GBASE-T se dvěma porty a SmartNIC 10GbE SFP+ se dvěma porty pro uspokojení aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova. Společnost QNAP také nabízí četné možnosti řízených a neřízených 10GbE switch s podporou 10GbE SFP+/RJ45 a Multi-Gigabit NBASE-T™, které pomáhají organizacím implementovat vysokorychlostní, zabezpečená a škálovatelná síťová prostředí bez překročení rozpočtu.

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe

Zařízení TS-h2483XU-RP má 5 slotů PCIe, které umožňují využívat různé rozšiřující karty pro větší aplikační potenciál.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

 

Inline deduplikace, komprese a komprimace dat zvyšuje efektivitu ukládání velkých dat

QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95%. Ať už zařízení TS-h2483XU-RP funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat.

 

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální cíle bodu obnovy (RPO) s obnovením po havárii v reálném čase

SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS udržovaly identická data. Když jsou data zapsána do zdroje, jsou také identicky zapsána do cíle. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, pracovníci IT mohou jednoduše upravit nastavení oprávnění sekundárního NAS pro nepřetržitý provoz. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité podnikové operace a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty dat.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

 

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-h2483XU-RP stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Přesuňte podniková data do cloudu a užívejte si nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TS-h2483XU-RP dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-h2483XU-RP mohou organizace bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem. To velmi napomáhá při realizaci nákladově efektivních, flexibilních a bezpečných hybridních cloudových aplikací.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QuTS hero ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud (brána blokového cloudu)

VJBOD Cloud podporuje efektivní zálohování NAS do objektového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN, jako je přidání, úprava nebo odstranění. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky VM a videa.

 

Vysoce výkonné a spolehlivé řešení úložiště pro virtualizaci

● Podporuje blokové iSCSI LUN, jako výkonné, spolehlivé a dostupné úložné řešení pro virtualizační prostředí VMware®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019.

 

● Podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

 

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nainstalováním QNAP 16Gb/32Gb rozšiřujících Fibre Channel karet se dvěma porty do zařízení TS-h2483XU-RP získáte více možností, jak přidat NAS do prostředí SAN. Můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-h2483XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si také zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

Přepněte operační systémy a upgradujte aktuální úložiště

Zařízení TS-h2483XU-RP lze také přepnout na používání QTS – standardního operačního systému NAS od společnosti QNAP. To vám umožní migrovat jednotky z aktuálního zařízení NAS založeného na QTS na výkonnější zařízení TS-h2483XU-RP a upgradovat infrastrukturu úložiště.

Aplikace na zvýšení produktivity

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ Workspace a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-h2483XU-RP.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

Procesor: Šestijádrový procesor Intel® Xeon® E-2236 3,4 GHz (navýšení až na 4,8 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 24 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu (hot-swap): Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 4x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC, 2 x port 10GBase-T

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Systémová paměť: 128 GB UDIMM DDR4 ECC (4 x 32 GB)

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 5x

Slot 1: PCIe Gen 2 x4 (PCH)

Slot 2: PCIe Gen 3 x4 (CPU)

Slot 3: PCIe Gen 2 x4 (PCH)

Slot 4: PCIe Gen 3 x8 (CPU)

Slot 5: PCIe Gen 2 x4 (PCH)

Ve slotu 2 a ve slotu 4 jsou předinstalovány síťové adaptéry 10GbE.

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s):

2 x USB 3.2 Gen 2 typu C 5V/3A 10Gb/s

4 x USB 3.2 Gen 2 typu A 5V/1A 10Gb/s

Tvarový činitel: 4U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-24, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 176,15 × 481,04 × 672,02 mm

Hmotnost (čistá): 20,67 kg

Hmotnost (celková): 28,56 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 800 W (x 2), 100–240 V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 168,97 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 3 x 80 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 34.1 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.