Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-h2490FU-7302P-256G

Úložiště U.2 NVMe typu all-flash na bázi ZFS s 24 pozicemi vytvořené pro vysoce výkonné a nízkolatenční virtualizované pracovní zátěže a datová centra

Vaše cena (s DPH):
335 489 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ437
Značka:
QnapZařízení NVMe TS-h2490FU typu all-flash je navrženo pro poskytování extrémního výkonu s vysokou efektivitou nákladů. Díky 24 pozicím na U.2 NVMe Gen 3 x4 SSD poskytuje TS-h2490FU až 472K/205K náhodných IOPS pro čtení/zápis s ultra nízkou latencí. Operační systém QuTS hero na bázi ZFS podporuje inline deduplikaci a kompresi dat pro snížení spotřeby na vstupech a výstupech (I/O) a SSD úložiště, což významně prodlužuje životnost SSD s vyšším poměrem ceny a výkonu pro paměťová pole typu all-flash. Ve spojení s téměř neomezeným počtem snímků, SnapSync v reálném čase a možnostmi rozšíření úložiště v řádu petabajtů, je zařízení TS-h2490FU ideální pro aplikace náročné na vstupy a výstupy a citlivé na latenci a eliminuje problematická místa z hlediska produktivity v moderních datových centrech, virtualizace a klíčové úlohy zálohování/obnovy.

Inline deduplikace a komprese dat, nadměrné využívání zásobníků (pool overprovisioning) a TRIM maximalizují výkon a životnost SSD.

Multi-konektivita 25GbE SFP28 a 2,5GbE RJ45 zrychluje virtualizaci, intenzivní přístup k souborům a velké úlohy zálohování/obnovy.

Díky slotům PCIe Gen 4 lze nainstalovat adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.

Podporuje virtualizační úložiště a hostování virtuálních strojů a kontejnerových aplikací.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Škálovatelný design, který poroste s vaší firmou připojením rozšiřujících jednotek SAS 12 Gb/s pro úložnou kapacitu v řádu až petabajtů.

Procesory AMD EPYC™ 2. generace a paměť DDR4 ECC

Zařízení TS-h2490FU je vybaveno procesory AMD EPYC™ řady 7002 2. generace (Rome). Na základě architektury „Zen 2“ s nejmodernější 7nm výrobní technologií je k dispozici až 128 linek PCIe I/O pro vyhrazenou šířku pásma 32 Gb/s na SSD. S pamětí DDR4 ECC, která detekuje a opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech pro vyšší spolehlivost, poskytuje zařízení TS-h2490FU 8kanálové moduly a 16 dlouhých slotů DIMM pro splnění úloh náročných na paměť. Zařízení TS-h2490FU, které disponuje obrovským výpočetním výkonem a možnostmi multitaskingu, je ideální volbou pro nekompromisní výkonnostní požadavky v aplikacích HPC, virtualizaci a hybridních / multi-cloudových aplikacích.

Úložné pole typu all-flash U.2 NVMe Gen 3 x4

Zařízení TS-h2490FU 2U s montáží do racku má 24 diskových pozic pro SSD U.2 NVMe Gen 3 x4, přičemž každý jednotlivý SSD má vyhrazenou šířku pásma 32 Gb/s pro maximální dobu odezvy aplikace. Spolu s výkonnými ZFS technologiemi pro redukci dat a optimalizaci SSD, poskytuje zařízení TS-h2490FU pevné základy pro překonání složitosti a požadavků na výkon v dnešních vyvíjejících se zátěžích datových center.

Umožněte vysokorychlostní přenos dat s využitím čtyř portů 25GbE

Zařízení TS-h2490FU poskytuje průlomové síťové připojení pomocí dvou předinstalovaných 25GbE SFP28 SmartNIC karet se dvěma porty* (které používají Broadcom NetXtreme®-E Series BCM57414, Mellanox® ConnectX®-4 Lx nebo SmartNIC stejné úrovně). Díky převzetí služeb při selhání a slučování portů pro šířku pásma až 100 Gb/s poskytuje zařízení TS-h2490FU vaší organizaci šířku pásma pro řešení nejnáročnějších aplikací, včetně datových center, virtualizace, masivního přenosu souborů, vysokorychlostního zálohování/obnovy a multimediálního přenosu.

 

* V zařízení TS-h2490FU-7232P-64G je předinstalována jedna 25GbE SFP28 SmartNIC karta se dvěma porty.

* 25GbE SmartNIC je zpětně kompatibilní s 10GbE SFP+/1GbE SFP.

Několik slotů PCIe Gen 4 pro flexibilní rozšiřování

Zařízení TS-h2490FU je vybaveno pěti sloty PCIe Gen 4. S dvojnásobným výkonem I/O ve srování s PCIe Gen 3 může zařízení TS-h2490FU využít výhody mnoha karet PCIe k rozšíření aplikačního potenciálu.

Robustní hardware paralelně zvyšuje výkon NVMe typu all-flash

Zařízení TS-h2490FU má hardware na vysoké úrovni s rozšiřitelnou architekturou, která poskytuje podnikům vysoký výkon a nízkou latenci. Díky konstrukci vyjímatelné zásuvce na základní desku mohou pracovníci IT snadno provádět údržbu zařízení TS-h2490FU, aniž by jej museli vyjmout z racku.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Integrita dat je klíčová

Snižování objemu dat vylepšuje efektivitu a výkon úložiště

Víceúrovňová technologie cache s funkcí čtení i zápisu

Samoregenerace systému QuTS hero zajišťuje integritu dat a spolehlivost. Podporován je také WORM (Write Once, Read Many Times).

Inline deduplikace, komprese a komprimace dat snižují velikost souborů, a tak šetří úložnou kapacitu a optimalizují výkon.

Současně jsou podporována cache pro čtení hlavní paměti (L1 ARC), SSD cache pro čtení druhé úrovně (L2 ARC) a ZFS Intent Log (ZIL) pro synchronní transakce s ochranou proti výpadku proudu za účelem zvýšení výkonu a zabezpečení.

RAID Z umožňuje robustní ochranu dat

QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) zvyšuje ochranu dat

Ekosystém App Center rozšiřuje funkce NAS

Více úrovní RAID umožňují flexibilní využívání kapacity. RAID Triple Parity a Triple Mirror zajišťují vyšší úrovně ochrany dat.

Životnost SSD na úrovni RAID je automaticky a pravidelně detekována, aby se zabránilo současnému selhání SSD, což zvyšuje vaši ochranu dat a spolehlivost systému.

(K dispozici od 4. čtvrtletí 2020)

Aplikace pro zálohování/synchronizaci, virtuální počítače/kontejnery, správu obsahu, produktivitu a další funkce lze používat za účelem rozšíření aplikačního potenciálu zařízení TS-h2490FU.

 

Inline deduplikace dat, komprese a komprimace vylepšují odolnost SSD

QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95 %. Ať už zařízení TS-h2490FU funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat. Řešení typu all-flash tak dosahují vyšší efektivnosti nákladů při současném zlepšování výkonu náhodného zápisu a životnosti SSD.

Více technologií SSD pro optimalizaci výkonu a životnosti

Slučování zápisu (write coalescing)

Transformuje všechny náhodné zápisy na sekvenční zápisy spolu se sníženými I/O, což účinně zvyšuje výkon zápisu v prostředích all-flash.

Nadměrné využívání zásobníku

Vyhrazený prostor lze flexibilně rezervovat v zásobníku úložišť SSD, aby bylo možné zapsat nová data do úplného bloku, i když je zásobník téměř plný, čímž se zlepší výkon fragmentovaných zásobníků.

TRIM

Umožňuje systému QuTS hero informovat jednotku SSD, aby odstranila nepotřebné datové bloky a zpracovávala úlohy odstraňování během nečinnosti systému, což znamená, že nemusí čekat, až budou do bloku zapsána nová data.

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální cíle bodu obnovy (RPO) s obnovením po havárii v reálném čase

SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS udržovaly identická data. Když jsou data zapsána do zdroje, jsou také identicky zapsána do cíle. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, pracovníci IT mohou jednoduše upravit nastavení oprávnění sekundárního NAS pro nepřetržitý provoz. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité podnikové operace a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty dat.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-h2490FU stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Přesuňte podniková data do cloudu a užívejte si nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TS-h2490FU dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache mohou organizace bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem. To velmi napomáhá při realizaci nákladově efektivních, flexibilních a bezpečných hybridních cloudových aplikací.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QuTS hero ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud (brána blokového cloudu)

VJBOD Cloud podporuje efektivní zálohování NAS do objektového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN, jako je přidání, úprava nebo odstranění. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky VM a videa.

Vysoce výkonné a spolehlivé řešení úložiště pro virtualizaci

● Podporuje bloková iSCSI LUN, jako výkonné, spolehlivé a dostupné úložné řešení pro virtualizační prostředí VMware®, Microsoft® Hyper-V® , a Windows Server® 2019.

 

● Podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nainstalováním QNAP 16Gb/32Gb rozšiřujících Fibre Channel karet se dvěma porty do zařízení TS-h2490FU získáte více možností, jak přidat NAS do prostředí SAN. Můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Aplikace na zvýšení produktivity

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-h2490FU.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

CPU: AMD EPYC™ 7302P 16-core 3.0 GHz processor (up to 3.3 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Systémová paměť: 256 GB RDIMM DDR4 ECC (8 x 32 GB)

Maximální paměť: 4 TB (16 x 256 GB)

Paměťový slot: 16 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 24 x 2.5-inch U.2 PCIe NVMe

Kompatibilita diskových jednotek: 2.5-inch U.2 NVMe Gen 3 x4 solid state drives

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x (also support 10M)

25 Gigabit Ethernet Port: 4 x 25GbE SFP28 SmartNIC port

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 5x

Slot 1: PCIe Gen4 x4

Slot 2: PCIe Gen4 x8 or x4

Slot 3: PCIe Gen4 x4

Slot 4: PCIe Gen4 x8

Slot 5: PCIe Gen4 x16 or x8

*Ve slotu 4 a ve slotu 5 jsou předinstalovány síťové adaptéry 25GbE. Vyhraďte si tyto sloty pro adaptéry 25GbE, abyste dosáhli nejlepšího výkonu.
**Slot 2 poskytuje šířku PCIe Gen4 x8, když se slot 3 nevyužívá, a poskytuje šířku PCIe Gen4 x4, když se slot 3 využívá.
***Slot 5 poskytuje šířku PCIe Gen4 x16, když se slot 4 nevyužívá, a poskytuje šířku PCIe Gen4 x8, když se slot 4 využívá.

Port USB 3.2 Gen 1: 2x

Tvarový činitel: Montáž do racku

Indikátory LED: HDD, stav, 10 GbE, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 88,3 × 480,97 × 510,23 mm

Hmotnost (čistá): 15,2 kg

Hmotnost (celková): 21.86 kg

Provozní teplota: 0 - 35°C (32°F - 95°F)

Napájecí jednotka: 1100W PSU(x2), 200-240Vac,

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 277.64 W

Ventilátor: 4 x 60mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 53,5 db(A)

Systémové varování: BzučákZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.