Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

All-flash NAS na bázi ZFS s vysokým výkonem, vysokou kapacitou a nízkou latencí

Vaše cena (s DPH):
140 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ439
Značka:
QnapZařízení TS-h3088XU-RP 2U s montáží do racku poskytuje nákladově efektivní řešení úložiště typu all-flash pro řešení podnikových aplikací náročných na I/O a latenci. S 30 pozicemi pro 2,5" disky SATA 6 Gb/s SSD, vestavěným duálním portem 25GbE SFP28 SmartNIC, čtyřmi porty 2,5GbE LAN, rozšiřitelností PCIe a úložnou kapacitou v řádu až petabajtů zařízení TS-h3088XU-RP uspokojuje nekompromisní výkonnostní požadavky ve virtualizaci, moderních datových centrech, hybridních/multi-cloudových aplikacích, důležitých úlohách zálohování/obnovy a souborových serverech, které umožňují tisíce současných připojení. Operační systém QuTS hero je vybaven technologií ZFS pro redukci dat a optimalizaci SSD, která vám zajistí maximální výkon, životnost a efektivitu vašich investic do SSD!

Inline deduplikace a komprese dat, nadměrné využívání zásobníků (pool overprovisioning) a TRIM maximalizují výkon a životnost SSD.

Vysokorychlostní konektivita díky dvěma portům 25GbE SFP28 a čtyřem portům 2,5GbE RJ45 zrychluje virtualizaci, intenzivní přístup k souborům, přenos mediálních souborů a velké úlohy zálohování/obnovy.

Díky slotům PCIe Gen 3 lze nainstalovat adaptéry 5/10/25/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.

Podporuje virtualizační úložiště a hostování virtuálních strojů a kontejnerových aplikací.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Škálovatelné provedení, které poroste spolu s vaší firmou díky možnosti připojení až šestnácti rozšiřujících jednotek SAS 12Gb/s TL-1620 Sep-RP, aby se dosáhlo kapacity úložiště 286 diskových jednotek v řádu petabajtů.

 

Vytvářejte vysoce výkonnou infrastrukturu úložiště pro aplikace náročné na IOPS

Virtualizace

Eliminuje úzká místa úložiště pro nestrukturovaná data a náročné úlohy I / O; ideální pro virtualizaci serverů a infrastrukturu virtuálních desktopů (VDI).

Datová centra

Poskytuje ultra nízkou latenci a vysoký výkon IOPS a poskytuje datové centra, která jsou hostitelem významných systémů a dat důležitých pro podnikání, dobu odezvy v mikrosekundách.

Produkce médií a zábavy (M&E)

Uspokojuje plynulé streamování a postprodukci médií v rozlišení 4K / 8K a umožňuje multimediální pracovní toky s rychlejším přenosem dat, přístupem a zálohováním pro vyšší efektivitu.

Výkonné procesory Intel® Xeon® W podporující paměť až 128 GB DDR4 ECC

Díky procesorům Intel® Xeon® řady W-1200 poskytuje zařízení TS-h3088XU-RP možnosti 6jádrových a 8jádrových modelů s frekvenčním výkonem až 5,0 GHz a enormním výkonem pro zvýšení výkonu virtuálních počítačů. Integrovaný šifrovací modul Intel® AES-NI pomáhá udržovat zabezpečení dat NAS bez dopadu na výkon. Díky dvoukanálovým modulům a 4 dlouhým slotům DIMM lze paměť DDR4 ECC v zařázení TS-h3088XU-RP upgradovat až na 128 GB pro úlohy náročné na paměť a komplexní multitasking.

Duální konektivita 25GbE optimalizuje přenos dat a virtualizaci VMware s iSER

Zařízení TS-h3088XU-RP poskytuje čtyři porty 2,5GbE RJ45 (podporuje 2,5/1GbE) a má vestavěný 25GbE SFP28 SmartNIC se dvěma porty (podporuje 25/10/1GbE) s řadičem NVIDIA® Mellanox ConnectX-4 Lx SmartNIC, který podporuje rozšíření iSCSI pro RDMA (iSER) pro zvýšení výkonu přenosu dat mezi NAS a serverem ESXi a snížení zátěže CPU. Díky funkci Slučování portů a Automatické vyjednávání (Auto-Negotiation) poskytuje zařízení TS-h3088XU-RP vaší organizaci šířku pásma a spolehlivost, která umožní tisícům koncových uživatelů hladký přístup k datům uloženým na NAS a uspokojí i ty nejnáročnější aplikace, včetně datových center, virtualizace, masivního přenosu souborů, vysokorychlostního zálohování/obnovení a multimediálního přenosu. Zařízení TS-h3088XU-RP je také ideálně přizpůsobeno řízeným a neřízeným switchům 2,5GbE/10GbE společnosti QNAP pro vytvoření vysokorychlostního, zabezpečeného a škálovatelného síťového prostředí, aniž by došlo k překročení rozpočtu.

Přímý výstup 4K HDMI pro multimédia a obsah virtuálních počítačů

Zařízení TS-h3088XU-RP obsahuje Intel® UHD Graphics P630 podporující hardwarové dekódování a překódování v reálném čase. Výstup HDMI podporuje až rozlišení 4K (4096 x 2160) při 30 Hz a přináší velké přínosy pro aplikace, jako je produkce/úpravy videí nebo průmyslový design, které vyžadují vysoké rozlišení a realistické barvy stejně jako intenzivní ukládání, přenosy a zobrazování médií. Připojením zařízení TS-h3088XU-RP k displeji HDMI můžete přímo sledovat multimediální obsah uložený na NAS, plochu OS virtuálního počítače z Virtualization Station nebo plochu Ubuntu Linux Station kvůli údržbě systému.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Inline deduplikace dat, komprese a komprimace vylepšují odolnost SSD

QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95 %. Ať už zařízení TS-h3088XU-RP funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat. Řešení typu all-flash tak dosahují vyšší efektivnosti nákladů při současném zlepšování výkonu náhodného zápisu a životnosti SSD.

 

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Kontejnerová stanice

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

 

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-h3088XU-RP stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Přesuňte podniková data do cloudu a užívejte si nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TS-h3088XU-RP dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache mohou organizace bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem. To velmi napomáhá při realizaci nákladově efektivních, flexibilních a bezpečných hybridních cloudových aplikací.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QuTS hero ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud (brána blokového cloudu)

VJBOD Cloud podporuje efektivní zálohování NAS do objektového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN, jako je přidání, úprava nebo odstranění. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky VM a videa.

 

Vysoce výkonné a spolehlivé řešení úložiště pro virtualizaci

● Podporuje blokové iSCSI LUN, jako výkonné, spolehlivé a dostupné úložné řešení pro virtualizační prostředí VMware®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019.

● Podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nainstalováním QNAP 16Gb/32Gb rozšiřujících Fibre Channel karet se dvěma porty do zařízení TS-h3088XU-RP získáte více možností, jak přidat NAS do prostředí SAN. Můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Aplikace na zvýšení produktivity

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ Workspace a Microsoft® Office 365® do zařízení NAS.

Bezpečnostní poradce

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Ubuntu Linux Station

Spouštějte aplikace Ubuntu® (včetně aplikací ze Ubuntu Software Center) přímo na NAS. Přistupujte k pracovní ploše Ubuntu® místně pomocí výstupu HDMI nebo vzdáleně přes webový prohlížeč.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

Qfiling

Automatizujte organizaci souborů vytvořením vlastních pravidel organizace souborů pomocí filtrů, editačních modulů, cíle souboru a naplánovaných úkolů/úkolů v reálném čase. Je to snadné, inteligentní a efektivní!

QuObjects

Aplikace určená pro vývojáře objektových služeb umožňuje vytvářet vysoce výkonná vývojová prostředí kompatibilní s S3 na NAS, aby se zjednodušily pracovní postupy vývoje služeb od testování po produkci.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-h3088XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si také zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

 

 

 

Procesor: Šestijádrový procesor Intel® Xeon® W-1250 3,3 GHz (zvýšení až na 4,7 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 32 GB UDIMM DDR4 ECC (2 x 16 GB)

Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky:

Přední strana: 24 x 2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Zadní strana: 6 x 2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu (hot-swap): Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 Gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 4x

5 Gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): Volitelné prostřednictvím adaptéru

10 gigabitový Ethernet port: Volitelné prostřednictvím adaptéru

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano (Pouze port 2,5GbE)

25 gigabitový Ethernet port: 2x

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 3x

Slot 1: PCIe Gen3 x8 nebo x4

Slot 2: PCIe Gen3 x4

Slot 3: PCIe Gen3 x4

*Ve slotu 1 je předinstalován síťový adaptér 25GbE. Vyhraďte si tento slot pro adaptér 25GbE, abyste dosáhli nejlepšího výkonu.

**Slot 1 poskytuje šířku PCIe Gen3 x8, když se slot 2 nevyužívá, a poskytuje šířku PCIe Gen3 x4, když se slot 2 využívá.

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 2 x USB 3.2 Gen 2 typu C 5V/3A 10Gb/s, 2 x USB 3.2 Gen 2 typu A 5V/1A 10Gb/s

HDMI výstup: 1, HDMI 1.4b (až 4096 x 2160 při 30 Hz)

Tvarový činitel: Montáž do racku

Indikátory LED: HDD, stav, 10 GbE, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 88,3 × 481,07 × 515,02 mm

Hmotnost (čistá): 12,26 kg

Hmotnost (celková): 17,87 kg

Provozní teplota: 0 - 40°C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 550 W (x 2), 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 129,57 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 261,81 W

Ventilátor: 3 x 60 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 53 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 10,000

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.