Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Stolní NAS Intel® Xeon® D QuTS hero se čtyřmi porty 2,5GbE pro zálohování dat SnapSync v reálném čase a aplikace pro virtuální počítače.

Vaše cena (s DPH):
38 791 Kč
Běžná cena
39 991 Kč
Kód:
UQ401
Značka:
QnapVýkon na korporátní úrovni za ceny pro malé a střední podniky: model TS-h686 nabízí procesor Intel® Xeon® D a spolehlivou paměť DDR4 ECC (Error Correcting Code) (rozšiřitelnou na 128 GB). S operačním systémem QuTS hero s podporou ZFS zajišťuje model TS-h686 celistvost dat a podporuje odstraňování duplicitních položek a kompresi vložených dat na úrovni bloků, téměř neomezené snímky a SnapSync v reálném čase. Model TS-h686 pomůže vaší firmě dosáhnout sjednaného výkonu podle smlouvy o úrovni služeb v různých situacích, včetně důležitých souborových serverů, virtualizačních serverů, úprav videí založených na spolupráci nebo efektivních aplikací pro zálohování a obnovení dat.

Čtyři porty 2,5GbE urychlují sdílení souborů napříč týmy a zařízeními, aplikacemi virtuálních počítačů nebo přenosy multimédií.

Paměť DDR4 ECC zjišťuje a poté opravuje jednobitové chyby paměti, a vykazuje tak vysokou spolehlivost zásadních aplikací.

Dva sloty M.2 NVMe Gen 3 ×4 SSD (každý slot poskytuje šířku pásma až 3.2 GB/s) umožňují použití SSD cache pro zvýšení výkonu čtení/zápisu.

Dva sloty PCIe podporují adaptéry 5GbE/10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo základní grafické karty pro zvýšení potenciálu aplikací.

Škálovatelné úložiště s podporou virtuálních počítačů, kontejnerizovaných aplikací, centralizovaného úložiště, zálohování, sdílení a zotavení po havárii.

QuTS hero propojuje výhody ZFS díky ekosystému Centrum aplikací QTS, a pomáhá vám tak rozvíjet vaši obchodní činnost.

Výkonný procesor Intel® Xeon® D až se 128 GB paměti DDR4 ECC

Model TS-h686 využívá procesor Intel® Xeon® řady D-1600 a paměť DDR4 ECC, která dokáže zjišťovat a opravovat jednobitové chyby paměti, a tak zamezuje výpadkům a ztrátě dat. Díky podpoře až 128 GB RAM pro vyšší zatížení nabízí TS-h686 vysoce výkonné a spolehlivé řešení NAS pro náročná podniková IT prostředí.

 

Nastavte s M.2 NVMe SSD využití SSD cache pro urychlení vstupně-výstupních operací za sekundu

Vzhledem k tomu, že ceny disků SSD stále klesají a kapacita a výkon se významně zvyšuje, mohou organizace bezproblémově využívat výhod silných stránek disků SSD. Model TS-h686 je vybaven dvěmi pozicemi pro 2,5″ disky SSD a dvěma sloty M.2 NVMe Gen3 ×4 SSD, které umožňují flexibilní konfiguraci SSD cache za účelem zvýšení výkonu vstupně-výstupních operací za sekundu a snížení latence svazků úložiště. Toto je dokonalé řešení právě pro databáze a aplikace virtuálních počítačů. Bez použití 3,5“ disků, model TS-h686 umožňuje maximalizovat kapacitu a výkon úložiště.

Připojení 2,5GbE se čtyřmi porty splňuje dnešní požadavky na šířku pásma

Se čtyřmi nativními porty 2,5GbE RJ45 LAN (zpětně kompatibilními s 1G/100M) umožňuje model TS-h686 používat stávající kabely CAT5e pro upgrade síťových rychlostí od 1 Gigabit po 2,5 Gigabit. Podpora technologie Port Trunking a ochrany před selháním dále uspokojuje aplikace náročné na šířku pásma a spolehlivost, včetně virtualizace, přenosu velkých souborů, vysokorychlostního zálohování/obnovení a jakýchkoli aplikací v reálném čase. Společnost QNAP nabízí také celou řadu možností managovatelných a nemanagovatelných 10GbE/2,5GbE switchů a pomáhá podnikům implementovat vysokorychlostní, bezpečná a škálovatelná síťová prostředí bez překročení rozpočtu.

Operační systém QuTS na základě ZFS podporuje výkon NAS a celistvost dat

QuTS hero propojuje systém QTS pro aplikace se 128bitovým systémem souborů ZFS a nabízí flexibilní správu úložiště, komplexní ochranu dat a optimalizovaný výkon pro zvládání složitosti a nároků na výkon moderních informačních technologií. Od správy úložiště, přes virtualizaci až po pracovní postupy s médii na základě spolupráce: QuTS hero usnadňuje důležité obchodní úlohy.

Celistvost dat je klíčová

Automatické obnovení QuTS hero zajišťuje celistvost dat a spolehlivost. QuTS hero podporuje rovněž technologii WORM (Write Once, Read Many Times).

RAID Z umožňuje komplexní ochranu dat

Víceúrovňové pole RAID umožňuje využití flexibilní kapacity. Funkce trojité parity RAID a trojitého zrcadlení nabízí vyšší úrovně ochrany dat.

Víceúrovňová technologie cache pro čtení a zápis

Cache čtení hlavní paměti (L1 ARC), cache čtení druhé úrovně SSD (L2 ARC) a ZFS Instant Log (ZIL) pro synchronní transakce jsou simultánně podporovány za účelem zvýšení výkonu.

Ekosystém Centrum aplikací rozšiřuje funkce NAS

Aplikace pro zálohování/synchronizaci, obchodní činnost, správu obsahu, produktivity a další funkce lze nainstalovat na vyžádání za účelem rozšíření potenciálu aplikací modelu TS-h686.

Odstraňování duplicitních položek vložených dat, komprese a kompaktní disky pro efektivitu úložiště velkých dat

QuTS hero podporuje pokročilé technologie redukce dat podle bloků (včetně odstraňování duplicitních položek vložených dat, komprese a komprimování) za účelem zmenšení velikosti souborů, konzervování kapacity a optimalizace výkonu. Pokud se například pomocí stejné šablony replikuje 20 virtuálních počítačů na NAS, pak lze požadavky na prostor úložiště pro 20 virtuálních počítačů snížit až o 95 %. Ať už se jedná o primární nebo záložní úložiště, model TS-h686 optimalizuje využití úložiště za účelem poskytování spolehlivého úložiště v době velkých dat.

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální RPO se zotavením po havárii v reálném čase

SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS uchovávaly identická data. Při zápisu dat do zdroje dojde k okamžitému zápisu do cílového umístění. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, stačí, když pracovníci IT za účelem nepřetržitých operací pouze upraví nastavení oprávnění sekundárního NAS. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité obchodní operace a pomáhá uživatelům snížit riziko ztráty dat.

TS-h686 Podporuje také snímky a vzdálené zálohování, které firmám pomáhá zajistit rutinní úlohy zálohování cenově výhodně a efektivně.

Snímky znásobují ochranu zálohováním

Buďte v klidu díky téměř neomezeným, instantním snímkům. Díky technologii kopírování při zápisu je vytváření snímků téměř okamžité bez ovlivnění zápisu aktuálních dat. Replikovaný snímek replikuje soubory snímků na záložní NAS a zjednodušuje ochranu dat pomocí řízení verzí.

HBS zjednodušuje plány zálohování 3-2-1.

HBS centralizuje zálohování, obnovení a synchronizaci pro snadný přenos dat na úložišti TS-h686 do jiného úložiště QNAP NAS, vzdálený server nebo cloudového úložiště. HBS podporuje technologii QuDedup, která odstraňuje redundantní data ve zdrojovém umístění a urychluje zálohování s větším počtem verzí.

Řešení virtuálních počítačů a hostování kontejnerů typu vše v jednom.

Ve věci komplexní podpory virtualizace se můžete spolehnout na Virtualization Station a Container Station. Spolu se síťovým a virtuálním přepínačem, který urychluje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními v síti, můžete flexibilně přiřazovat fyzické a virtuální síťové prostředky za účelem zjednodušení síťového nasazení.

Virtualization Station

Spouštějte více virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim prostřednictvím webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Firmy mohou spouštět virtualizované serverové aplikace na jednom úložišti NAS bez nutnosti dodatečných fyzických serverů.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné technologie virtualizace LXC a Docker®, stahujte aplikace z vestavěného Docker Hub Registry®, importujte a exportujte kontejnery a vytvářejte celou řadu mikro služeb.

 

Rozšíření PCIe pro ugradování přenosu 10GbE nebo povolení výpočtů GPGPU

Model TS-h686 má dva sloty PCIe Gen 3 ×8 (každý slot má šířku pásma až 64 Gb/s) a podporuje instalaci rozšiřovacích karet za účelem povolení dodatečných funkcí a většího potenciálu aplikací.

Přesouvejte obchodní data na cloud a užívejte si přístup ke cloudovým datům s nízkou latencí

Model TS-h686 dokonale propojuje NAS s významnými cloudovými službami. Nasazením brány cloudového úložiště a povolením ukládání do lokální cache na TS-h686 pomocí slotů M.2 SSD (M.2 SSD se prodávají samostatně), mohou organizace bezproblémově používat cloud pro ukládání, zálohování a obnovení dat s přístupem s nízkou latencí. Díky tomu lze realizovat cenově výhodné, flexibilní a zabezpečené hybridní cloudové aplikace.

Souborová cloudová brána HybridMount

Rozšiřujte flexibilně kapacitu úložiště připojením ke cloudovému úložišti. Podporou aplikací QuTS hero můžete spravovat a upravovat cloudové soubory nebo multimediální soubory. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a analýzu dat na úrovni souborů.

Bloková cloudová brána VJBOD Cloud

VJBOD Cloud podporuje jednoduché zálohování NAS na objektové cloudové úložiště. Přenos dat podle bloků nahrává náhodná data a velké soubory na cloud v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo jednotky LUN (jako je přidání, změna nebo odstranění). Toto řešení je ideální pro aplikace podnikové úrovně s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky virtuálních počítačů a videa.

Poznámka: Tato funkce bude dostupná v QuTS hero již brzy.

 

Více aplikací pro produktivitu

Boxafe

Zabezpečte podniková data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® na TS-h686

Security Counselor

Portál zabezpečení pro zjišťování slabých míst a předávání doporučení na zvýšení zabezpečení úložiště NAS. Zahrnuje také antivirus a software pro vyhledávání malwaru.

Qsirch

Výkonný vyhledávač ve stylu Google od společnosti QNAP pro rychlé vyhledávání konkrétních obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barvy a dalších kritérií hledání.

 

Prodloužení záruky na hardware až na 5 let

Na model TS-h686 se vztahuje 2letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit také prodlouženou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

CPU: Intel® Xeon® D-1602 dual-core 2.5 GHz processor (burst up to 3.2 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano  

Systémová paměť: 8 GB UDIMM DDR4 ECC (2 x 4 GB)

Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 2,5/3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s + 2 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano  

Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280/22110 NVMe Gen3 x4 slots

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 4x

Rámec Jumbo: Ano       

Slot PCIe: 2x

Slot 1: PCIe Gen3 x8

Slot 2: PCIe Gen3 x8

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Stav systému, 2,5" SSD, M.2 SSD, 3,5" HDD

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 231,9 × 224,9 × 319,8 mm

Provozní teplota: 0 - 35°C (32°F - 95°F)

Napájecí jednotka: Vstup: 100–240 V~, 3–1,5 A, 60–50 Hz; Výstup: 250 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 61.115 W

Ventilátor: 1 x 80mm

CPU fan: 1 x 97mm

Zvuková hladina: 18.6 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano       

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1500 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 4+2
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Xeon
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní 2,5GbE
Operační systém QuTS Hero
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 2xPCIe
USB Porty USB 3.2 Gen 1
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne