Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-h973AX-8G

Zařízení QuTS Hero NAS s 9 pozicemi, které podporuje U.2 NVMe SSD a připojení 10GbE/2,5GbE

Vaše cena (s DPH):
25 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ433
Značka:
QnapDíky čtyřjádrovému procesoru AMD Ryzen™ řady V1000 V1500B a konektivitě 10GbE/2,5GbE nabízí 9pozicové zařízení TS-h973AX vysokokapacitní hybridní úložnou infrastrukturu v kompaktním fyzickém provedení. S pěti 3,5“ diskovými pozicemi SATA 6 Gb/s, dvěma 2,5" sloty U.2 NVMe SSD (sloty 1 a 2 podporují disky U.2 NVMe i SATA SSD) a dvěma 2,5" sloty SATA 6Gbps SSD může zařízení TS-h973AX těžit z SSD cache pro podporu aplikací náročných na IOPS. S operačním systémem QuTS hero na bázi ZFS zajišťuje zařízení TS-h973AX integritu dat a podporuje blokovou inline deduplikaci a kompresi dat, téměř neomezený počet snímků a SnapSync v reálném čase pro uspokojení potřeb v oblasti souborových serverů s kritickým významem, virtualizačních serverů, kolaborativních úprav videí nebo efektivních aplikací pro zálohování a obnovu dat s výkonem a spolehlivostí práce v podnikové třídě a nižšími celkovými náklady.

Nainstalujte si vysoce výkonné disky U.2 NVMe PCIe Gen 3 x4 SSD nebo SATA 6 Gb/s SSD do vyhrazených slotů SSD pro akceleraci cache a vylepšeních náhodných I/O.

Jeden port 10GBASE-T Multi-Gig a dva porty 2,5GbE LAN zrychlují virtualizaci, intenzivní přístup k souborům, velké úlohy zálohování/obnovy a přenos médií.

Vyzkoušejte centrum zálohování na podnikové úrovni, které podporuje zálohování a obnovu cloudových dat a virtuálních počítačů (včetně Google™ Workspace, Microsoft 365®, VMware® a Hyper-V).

Hostujte větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací v zařízení TS-h973AX.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 32 GB RAM

Model TS-h973AX, osazený 4jádrovým / 8vláknovým procesorem AMD Ryzen™ Embedded V1000 V1500B, 2,2 GHz a až 32 GB DDR4 RAM, poskytuje agresivní, a přitom příkonově chytrý výkon pro aplikace náročné na výpočetní výkon. Podpora šifrování AES-NI zvyšuje výkon šifrování a současně udržuje zabezpečení vašich dat v zařízení NAS. SSD lze flexibilně nainstalovat pro akceleraci pomocí cache, abyste maximalizovali výkon sítě a úložiště pro datově náročné aplikace.

Dva sloty U.2 NVMe PCIe Gen 3 x4 SSD pro optimální I/O a nízkou latenci

Zařízení TS-h973AX má čtyři 2,5" sloty SSD – přičemž sloty 1 a 2 podporujícími jak vysoce výkonné disky U.2 NVMe PCIe Gen 3 x4 SSD, tak i úsporné disky SATA 6 Gb/s SSD. Pro řešení aplikací citlivých na latenci můžete využít výhod disků U.2 NVMe PCIe Gen 3 x4 SSD, které zajišťují šířku pásma až 32 Gb/s, aby nabídly optimalizovaný výkon a efektivitu. Adaptér QDA-UMP od společnosti QNAP můžete také použít k nahrazení U.2 NVMe SSD za nákladově efektivní M.2 NVMe Gen 3 x4 SSD, abyste udrželi výkon na vysoké úrovni a zároveň ušetřili více nákladů.

Zefektivnění přenosu velkých souborů a úprav videí pomocí 10GbE a 2,5GbE

Zařízení TS-h973AX má jeden port 10GBASE-T Multi-Gig (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M) a dva porty 2,5GbE RJ45 (2,5G/1G/100M) které poskytují okamžitou podporu pro vysokorychlostní sítě a podporují slučování portů a převzetí služeb při selhání pro posílení vaší síťové infrastruktury. Společnost QNAP také poskytuje mnoho dalších vysokorychlostních síťových řešení, včetně řízených / neřízených switchů 10GbE / 2,5GbE, karet 2,5GbE / 5GbE / 10GbE PCIe a adaptérů USB 5GbE pro pracovní stanice Windows®/Linux®, což vám umožní vytvořit rozpočtově výhodné vysokorychlostní síťové prostředí pro produktivní týmovou spolupráci.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Inline deduplikace, komprese a komprimace dat zvyšuje efektivitu ukládání velkých dat

QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat*, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95%. Ať už zařízení TS-h973AX funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat.

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální cíle bodu obnovy (RPO) s obnovením po havárii v reálném čase

SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS udržovaly identická data. Když jsou data zapsána do zdroje, jsou také identicky zapsána do cíle. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, pracovníci IT mohou jednoduše upravit nastavení oprávnění sekundárního NAS pro nepřetržitý provoz. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité podnikové operace a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty dat.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-h973AX stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Aplikace na zvýšení produktivity

Ubuntu Linux Station

Spouštějte aplikace Ubuntu® (včetně aplikací z Ubuntu Software Center) přímo v zařízení TS-h973AX a vzdáleně přistupujte k pracovní ploše Ubuntu® z webového prohlížeče.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ Workspace a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-h973AX.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

QuMagie

Aplikace pro správu fotografií s podporou AI, podporující automatizovanou kategorizaci fotografií ve spolupráci se službami AI Albums, zobrazení iOS® Live Photo, a výkonný vyhledávací nástroj pro dokonalé řešení pro správu a sdílení fotografií.

HybridMount

Dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením místní cache v zařízení NAS můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště

Úložnou kapacitu modelu TS-h973AX lze rozšířit pomocí USB rozšiřujících jednotek. Dvě úložné jednotky QNAP TR RAID (4pozicová TR-004, 2pozicová TR-002) nebo jednu 8pozicovou úložnou jednotku TL-D800C JBOD lze snadno připojit a spravovat pomocí aplikace Správce úložiště a snímků.

Předplaťte si dozorovací řešení QVR Elite pro non-stop zabezpečení

QVR Elite je inteligentní dozorovací řešení QNAP založené na předplatném, které vám umožní snadno vytvořit dozorovací systém s nižšími celkovými náklady na vlastnictví a vyšší škálovatelností. V zařízení TS-h973AX můžete uspořádat vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data sledování a užít si zjednodušenou správu kamer, alokování úložného prostoru, živé prohlížení a přehrávání z kamery. Záznamy se ukládají jako soubory MP4, což umožňuje přehrávání téměř na každém zařízení. QVR Elite také integruje řešení založená na AI od společnosti QNAP pro vznik inteligentního rozpoznávání obličeje pro maloobchod a dveřní přístupové systémy s QNAP NAS. S softwarem QVR Pro Client nainstalovaným na vašich zařízeních se systémem Windows®/Mac® nebo mobilních zařízeních je úplná kontrola nad monitorovanými oblastmi pohodlnější a snazší.

 

Přepněte operační systémy a upgradujte aktuální úložiště

Zařízení TS-h973AX lze také přepnout na používání QTS – standardního operačního systému NAS od společnosti QNAP. To vám umožní migrovat jednotky z aktuálního zařízení NAS založeného na QTS na výkonnější zařízení TS-h973AX a upgradovat infrastrukturu úložiště a využívat výhod automatického stupňování Qtier z QTS.

Pozor: QTS a QuTS hero používají různé souborové systémy. Před přepnutím z QuTS hero na QTS musíte odstranit všechny jednotky ze zařízení TS-h973AX.

CPU: AMD Ryzen™ Embedded V1500B quad-core eight threads 2.2 GHz processor

Architektura CPU: x86 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: (AES-NI) Ano

Systémová paměť: 8 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 8 GB)

Maximální paměť: 32 GB (2 x 16 GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 5 x 2.5/3.5“ + 4 x 2.5-inch

* 2.5“ pozice #1 & #2 podporují buď U.2 NVMe SSD nebo SATA 6Gb/s SSD.

** U.2 NVMe SSD mohou být instalovány pouze do pozic 2.5“  #1 nebo #2. Instalace těchto disků do jiných pozic může poškodit konektory.

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

5 gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): volitelně

10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GBASE-T (10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 M)

Jumbo Frame: Ano

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 1 x Type-C USB 3.2 Gen 2, 3 x Type-A USB 3.2 Gen 2

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: HDD 1-5, SSD 1-4, Power/Status, LAN, USB

Tlačítka: Napájení, reset, kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 182,65 × 224,6 × 224,1 mm

Hmotnost (čistá): 3.52 kg

Hmotnost (celková): 5.12 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: Externí, 120 W, 100 až 240 V AC

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 41.2 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 55.41 W

Ventilátor: 1 x 140mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 22.9 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.