Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Akční cena

Kombinace výkonu a funkčnosti: Ve výbavě čtyřjádrové APU AMD RX-421BD, výjimečný výpočetní a grafický výkon s možností PCIe rozšíření

Vaše cena (s DPH):
31 340 Kč
Běžná cena
32 989 Kč
Kód:
UQ205
Značka:
QnapModel TVS-873e je založen na špičkové APU značky AMD řady R, která má v sobě zabudován výjimečný grafický výkon CPU s AMD Radeon™ R7, což z ní dělá vysoce výkonné a energeticky účinné řešení NAS. Řada TVS-873e vyráběná v moderním kovovém designu a zdobená stylovou zlatou barvou má vysoký výkon a poskytuje možnost rozšíření PCIe, unikátní port USB QuickAccess, výstup HDMI 4K při 30 Hz a akceleraci dekódování a kódování videí 4K H.264 pro optimální audiovizuální prožitek.

Integrovaná řada R AMD SoC pro zajištění rychlosti
Integrovaná řada R AMD SoC využívá jádra "Excavator" x86 CPU a podporuje AMD Radeon™ GCN a DDR4 3. generace. APU AMD RX-421BD, s integrovanou GPU Radeon™ řady R7, je zárukou toho, že zařízení TVS-873e má špičkový model AMD řady R. Zařízení TVS-873e také disponuje dvěma rozšiřujícími sloty PCIe Gen3 x4, které zvyšují potenciál pro síťový výkon 10GbE.

Čtyřjádrové APU AMD řady R, až 64GB RAM
Zařízení TVS-873e je vybaveno čtyřjádrovou APU příští generace AMD řady R RX-421BD 2,1 GHz (Turbo Core až 3,4 GHz) a až 64GB dvoukanálovou pamětí DDR4 RAM a umožňuje bleskurychlý multitasking při nízké spotřebě energie s datovou propustností 1052 MB/s při konfiguraci 10GbE. Díky hardwarově akcelerovanému šifrovacímu modulu s AES-NI zařízení TVS-873e také poskytuje ve své třídě bezkonkurenční šifrovací výkon (až 960 MB/s s 256-bitovým šifrováním AES celých svazků na NAS) pro zvýšení výkonu systému, zabezpečení a zajištění bezpečnosti citlivých podnikových údajů uložených na NAS.

Hardwarové inženýrství špičkové třídy
Robustní a funkčně bohatě rozvinutý hardware posiluje celkový výkon systému. V kombinaci s flexibilní a rozšiřovatelnou architekturou naplňuje TVS-873e různorodé potřeby aplikací.

Rozšiřuje potenciál NAS pomocí duálních slotů PCIe
Model TVS-873e disponuje párem slotů PCIe (Gen3 x4), které umožňují instalaci volitelných 10GbE NIC s jedním/dvěma porty pro akceleraci aplikací vyžadujících vyšší přenosovou šířku pro virtualizaci, multimediální pracovní postupy a rychlé zálohování a obnovení pro stále narůstající množství dat; nebo rozšiřující kartu USB 3.1 Gen2 (10Gb/s) pro přenos velkých mediálních souborů na úložiště USB a z něho. Pro rozšíření funkcí NAS můžete také vložit karty QM2 nebo bezdrátové síťové karty.

Vyšší účinnost s SSD cache a připojením 10GbE
Model TVS-873e podporuje inovativní kartu QM2 PCIe, která umožňuje přidat až dva M.2 SSD. Můžete nakonfigurovat SSD cache nebo vytvořit stupňované úložiště RAID 5 společně se dvěma M.2 SSD v NAS*. Vzhledem k tomu, že tyto M.2 SSD nezaberou 3,5" diskové pozice, karta QM2 umožňuje maximalizovat úložnou kapacitu i výkon. K dispozici jsou také karty QM2, které zahrnují připojení 10GbE (10GBASE-T) zajišťující pro SSD cache vysokorychlostní síťové připojení na jedné kartě.

SSD cache s optimalizací Qtier™ pro akceleraci po celý den
Zařízení TVS-873e nabízí SSD cache a také podporuje volitelné SSD M.2 SATA 6Gb/s. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ společnosti QNAP poskytuje zařízení TVS-873e možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť pro disky M.2 SSD, 2,5” SSD a vysokokapacitní disky SATA s akcelerací po celý den. Nová technologie Qtier™ 2.0 umožňuje sledovat vstupy a výstupy, úložiště se stupňováním SSD tak může využívat vyhrazený prostor na bázi cache pro zvládání náhlých požadavků na vstupy a výstupy v reálném čase, čímž se výrazně maximalizují výhody SSD.

Snadná instalace a přímý přístup k souborům s USB QuickAccess
Díky svému inovativnímu portu USB QuickAccess zařízení TVS-873e eliminuje komplikace spojené s prvotní instalací NAS a poskytuje přímý přístup k souborům uloženým v zařízení TVS-873e – aniž by bylo nutné síťové připojení. Jednoduše pomocí kompatibilního kabelu* připojte TVS-873e k počítači nebo zařízení Mac a proveďte konfiguraci pomocí Qfinder Pro**. Je to tak snadné. Navíc můžete uživatelům přidělovat přístupová práva k různým složkám, abyste zamezili neoprávněnému přístupu k důležitým souborům.

Vynikající překódování videí 4K a dvojitý 4K HDMI výstup
Model TVS-873e je vybaven GCN architekturou AMD 3. generace s průlomovým výkonem GPU pro podporu dekódování videí 4K H.264 a úžasným zobrazením 4K UHD. Podává vynikající překódování videí 4K a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na chytrých televizorech. Model TVS-873e nabízí duální HDMI výstup, který podporuje "duplicitní" nebo "rozšířené" konfigurace pracovní plochy. Můžete NAS připojit k HDTV nebo k přijímači A/V a používat mediální přehrávač v HybridDesk Station (HD Station) společně s dálkovým ovládáním QNAP (prodává se samostatně) nebo mobilní aplikací Qremote a užívat si bohatý mediální obsah a videa v rozlišení 4K při 30 Hz s nejlepším audiovizuálním prožitkem.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Model TVS-873e podporuje bloková iSCSI LUN, podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2, nabízí výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí. Model TVS-873e podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací. Navíc používání protokolu iSCSI Extensions for RDMA (iSER) s kompatibilní 10GbE NIC zvyšuje výkon přenosu dat zařízení TVS-873e jako úložiště VMware® ESXi a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky mnoha modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího, takže můžete NAS používat snadněji, účinněji a flexibilněji! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudových prostředích a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s hladkým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TVS-873e centrálně ukládá data a různé soubory, podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync – nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů – bude jakýkoli soubor nahraný na TVS-873e zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory lze centrálně spravovat pomocí aplikace File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

Rychlá digitalizace, zařazování a vyhledávání dat pro zlepšení vaší produktivity
Zařízení TVS-873e je vysoce efektivní centrum pro ukládání dat s řadou aplikací na podporu produktivity. OCR Converter extrahujte text z obrázků a napomáhá s uspořádáním, úpravou a vyhledáváním souborů. Qfiling automatizuje organizaci souborů – jednoduše určete podmínky zařazování, nastavte rozvrh a soubory se zorganizují a archivují podle vašich nastavení. Nástroj Qsirch pro fulltextové vyhledávání nabízí rychlé vyhledávání souborů a poskytuje doplněk Qsirch Helper pro Google Chrome™ a Mozilla Firefox® pro vyhledávání souborů v NAS za použití Google Search™ a umožňuje výrazné zvýšení produktivity, která značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Model TVS-873e zajišťuje inteligentní systém správy video dozorování, který vám pomůže řídit monitorování, nahrávání a přehrávání v reálném čase pomocí široké škály přizpůsobitelných nastavení chránících vaše pracovní prostředí. Můžete použít aplikaci Vmobile a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli ve svých mobilních zařízeních nebo si nainstalovat aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš NAS. Zařízení TVS-873e také podporuje aplikaci QVR Pro (Beta), která integruje profesionální systém QVR od QNAP do operačního systému QTS. Můžete zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na NAS a také využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS.

Procesor: Čtyřjádrový procesor AMD řady R RX-421BD 2,1 GHz, Turbo Core až 3,4 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: Integrovaný grafický procesor Radeon™ R7
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (2 x 2 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x SODIMM DDR4 (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 8 x SATA 6 Gbps
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2260/2280 SATA 6Gb/s SSD
Podpora akcelerace SSD cache: Pozice na disky 1 až 8, M.2 sloty 1 až 2, Volitelné: SSD využívající rozšiřující slot PCIe
Vyměnitelné za provozu: Ano. Následující položky nejsou typu hot-swap: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe.
Gigabitový Ethernet port: 4 x RJ45
Port USB QuickAccess: USB Micro-B
Slot PCIe: 2 x PCIe 3.0 x4, Poznámka: Podpora karty 10GbE LAN, rozšiřující karty USB 3.1 Gen2 (10Gb/s), karty QM2 nebo PCIe bezdrátové síťové karty.
Port USB: 4 x USB 3.0 (Přední strana: 1; zadní strana: 3)
HDMI výstup: 2 x HDMI 1.4b (rozlišení až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Zvuk: 2 x 3,5 mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5 mm výstupní zvukový konektor, 2 x reproduktory. Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Panel displeje: Monochromatický podsvícený LCD displej s tlačítkem Enter a tlačítky výběru
Kopírování na USB jedním dotykem: Přední strana: USB 3.0
Snímač IR: Dálkové ovládání QNAP RM-IR004 (kompatibilní s MCE)
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 188,2 x 329,3 x 279,6 mm
Hmotnost netto: 6,52 kg
Napájecí jednotka: ATX 250 W, 100-240 V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: Systém: 2 x 120 mm, CPU: 1 x 60 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C , relativní vlhkost 5 – 95 % bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AMD řada R
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 2xPCIe
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne