Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP UX-800U-RP

Uzavřeno

Rozšiřující přídavné pole s osmi disky do racku a redundantním napájením

Vaše cena (s DPH):
29 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00406
Značka:
QnapRychlé a jednoduché rozšíření kapacity vašeho NAS
Nasazení několika serverů pro rozšíření úložné kapacity je složité pro správu a finančně náročné. Alternativou je přídavné pole QNAP UX-800U-RP, které nabízí výhodnou cenu a jednoduché nastavení. UX-800U-RP má 8 pozic pro pevné disky a celkem můžete rozšířit kapacitu až o 64 TB. To je obzvlášť užitečné pro zálohování velkého množství dat, ukládání kolekce multimedií nebo záznamů z bezpečnostních kamer.


Jednoduché rozšíření kapacity QNAP NAS
Jednoduše připojte UX-800U-RP k vašemu QNAP NAS a zapněte ho. NAS automaticky rozpozná připojené pevné disky jako nově instalované místní jednotky. Kapacita NAS může být poté jednoduše rozšířena aplikací QTS Storage Manager.


Ochrana při odpojení
Pokud přídavné pole omylem odpojíte dojde k blokaci čtení a zápisu pro ochranu uložených dat. Po opětovném připojení se systém přepne do normálního režimu aniž by došle k nějaké ztrátě nebo poškození dat.


 
Výkonný QTS Storage Manager
Nástroj QTS Storage Manager má nástroje pro správu datového úložiště a moderní a intuitivní grafické rozhraní usnadňuje proces správy a rozšíření kapacity. Jenoduše můžete sledovat stav UX-800U-RP a jeho disků. Při připojení několika přídavných polí můžete využít funkce Locate Disk a Locate Enclosure pro snadnou správu disků.


 
Flexibilní nastavení RAID
UX-800U-RP má sloty pro 8 disků s jednoduchým připojením a odpojením za chodu. Automatická detekce připojení a odpojení disků pomáhá s jednoduchou správou. Můžete využít některou z těchto nastavení RAID -  RAID 0, 1, 5, 6 a 10.


Skvělé řešení pro zálohy
UX-800U-RP můžete použít jako cenově výhodné externí úložiště pro rychlou a bezpečnou zálohu z NAS. Administrátoři mohou nastavit provádění záloh v reálném čase nebo podle určeného plánu.


 
Skvělý design
Redudantní napájecí zdroj 300W zaručuje nepřetržitý provoz i za maximálního nasazení. Pokud dojde k poruše jednoho z napájecích zdrojů, můžete jej vyměnit bez nutnosti server vypínat. Spolehlivost a stabilita je zajištěna dobře navrženým krytem a inteligentním větrákem, který zajišťuje dostatečný odvod tepla i při plném využití všech osmi disků.

 

Pevné disky: 8 x 3,5” nebo 2,5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s
Slot pro pevný disk: 8 x Hot-swappable se zámečkem
Podpora RAID: Ano, pomocí QTS Storage Manager
USB: 1 x USB 3.0
Větrák: 2x 7 cm, 12V DC
Napájení: redundantní napájení 100-240V AC, 50/60Hz 300W
Rozměry: 89 x 482 x 534 mm
Hmotnost: 11.02 kg / 19.26 kgZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.