Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Rainbow Six Siege Chibi Figurine - Ela

CHIBI figurka postavy Ela ze hry Rainbow Six Siege

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Kód:
USFI0121
Značka:
UbiSoftJsou zpět! Ubicollectibles uvádí třetí vlnu operátorů v Oficiální Six Kolekci. Je dostupných 5 nových figurek operátorů, založených na jejich podobě ve hře. Ke každé figurce je navíc přiložený kód k odemknutí exkluzivního obsahu v Rainbow Six Siege.

"Svět je násilné, nebezpečné místo, ale já si svou cestu našla. Chaos je můj domov, a zajistím, že z něj nikdy neukneš."

Elżbleta “Ela” Bosak je polská obranná Operátorka z polské speciální jednotky GROM. Je expert v obraně proti nepřátelských sítím a ideálně zapadne do kteréhokoliv týmu, který se snaží narušit zásobovací kanály a získat informace od svých nepřátel. Ela je odhodlana, kreativní, po dobrodružství toužící voják s impresivním rozsahem schopností, a plamennou povahou. Dejte si pozor na její třaskavé miny Grzmot!

  • Pokračování oblíbené Six Kolekce
  • Detailně vyvedená figurka inspirovaná operátorem z Rainbow Six Siege
  • Výška 10cm
  • Vyrobeno z PVC a ABS
  • Obsahuje unikátní kód k odemknutí ozdoby na zbraň ve hře


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.