Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Set 2ks kolo, 2ks mikromotor a 2ks IR sensor

Výprodej

Sada 2 ks motoru s převodovkou, 2 ks kol a 2 ks IR sensoru pro Arduino robota

Vaše cena (s DPH):
119 Kč
Vaše sleva:
40%
Běžná cena
198 Kč
Kód:
DDE1097
Značka:
3DSIMOMikromotor s převodovkou pro RC a DIY použití, vhodný pro Arduino robota. Vyznačuje se vysokým točivým momentem 800g/cm (3V napájení) a nízkou hmotností, díky čemuž Váš robot vyjede jakýkoliv kopec s lehkostí. Integrovaná převodovka má převodový poměr 1:48 s výstupem do dvou stran, umožňující pohánět jedno či dvě kola. Rozsah napájení, při kterém tento motor funguje nejlépe je 3 až 12 V, při 5V motor vyvine 190 otáček za minutu.

Infračervený optický senzor pro vzdálenost 1 - 25 mm, fungující na bázi vysílání a odrazu Infračerveného světla. Tento senzor je osazen vysílací a přijímací diodou. Porovnávací okruh zpracovává signál, po vyhodnocení se rozsvítí zelená dioda. Velice snadné zapojení a používání, hodí se především pro vyhýbání se překážkám u robotických zařízení, autíček schopných sledovat čáru a podobných zařízení a DIY projektů.

Součástí sady je i klasické plastové kolo s černými pneumatikami a průměrem 70 mm. Kolo je vhodné jak pro čárové roboty, tak pro roboty, kteří se se vyhýbají překážkám. Využít se dají i pro dálkově ovládaná Arduino vozítka, neboť jsou schopny se dobře pohybovat i po dlažbě, podlaze nebo v mírnějším terénu.

 

Obsahuje:

2 ks Motor s převodovkou pro Arduino robota

2 ks Kolo pro Arduino robota

2 ks IR sensor pro Arduino robota

 

Příkon: 3-12V
Otáčky: 100 - 240 ot./min.
Rozměry: 70 x 22 x 18 mm
Hlučnost: <65 dB
Výstup pohonu: 2 protilehlé hřídele
Převodový poměr: 1:48
Minimání točivý moment: 800g/cm

 


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.