Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Stavebnice Maker Master 30v1 obsahuje 210 dílů a sestavíte si z nich 30 propracovaných strojů jako vesmírná raketa, lunární vozítko, zimní skútr, formule, motorka a mnoho dalších

Vaše cena (s DPH):
764 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
899 Kč
Kód:
GE1102
Značka:
EnginoKreativní stavebnice ENGINO, která pomáhá rozvíjet myšlení, prostorové vidění a navrhování ve 3D prostoru.

Stavebnice Maker Master 30v1 obsahuje 210 dílů a sestavíte si z nich 30 propracovaných strojů jako vesmírná raketa, lunární vozítko, zimní skútr, formule, motorka a mnoho dalších.

Postupujte podle barevného návodu, kde je popsána část produktů a zbylé pak online nebo ve 3D aplikaci zdarma ke stáhnutí.
Sestavujte si i vlastní výtvory podle vaší fantazie a pochlubte se jimi nám nebo svým kamarádům!

Prozkoumejte úžasný svět STEM stavebnic:
S – science – věda
T – technology – technologie
E – engineering – technika
M – mathematics - matematika

Celá stavebnice je uložena v plastovém kufříku pro snadné skladování a přenášení! Jednotlivé díly se na sebe jednoduše nacvakávají.

Stavebnice je vhodná od 7 let

Obsah balení:
210 dílů k sestavení 30 hraček
Manuál – část projektů tištěná, část online nebo v aplikaci

www.engino.com/instructions/ce301mm-a

Bezpečnostní upozornění: Všechny hračky jsou vyrobeny z plastů bez toxinů a nejsou vhodné pro děti do 3 let.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.