Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Battle Chasers: Nightwar

Doprodej

RPG hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
519 Kč
Vaše sleva:
42%
Běžná cena
899 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS054
Značka:
THQ NordicBattle Chasers: Nightwar je RPG inspirované starými klasikami s dungeonem, tahovým bojovým systémem v JRPG formátu a bohatým příběhem a objevováním.

Vlastnosti:

  • Plánujte, jak přežít. Polorozpadlé městečko je vaším jediným místem přípravy. Vyberte tři hrdiny z armády všech odemčených, naplňte si batoh užitečnými předměty, zkontrolujte, zda máte správné vybavení a schopnosti pro každého hrdinu... a vyražte.
  • Objevujte v klasické formě v reálném čase rozsáhý svět plný jeskyní, silných bossů, náhodně se objevujících spojenců a nepřátel nebo užitečných předmětů a schopností pro vaše postavy.
  • Old-school souboje inspirované RPG klasikami s unikátním dvouúrovňovým mana systémem a části tahu umožňující náhodné buffy.
  • Akční náhodně generované dungeony plné pastí, hádanek a tajemství. Použijte unikátní schopnosti vašich hrdinů, abyste přežili.
  • Nelineární příběh řízený objevováním předmětů, důležitých míst a tajných prvků v herním světě. Objevování těchto míst se ponoříte hloubšji do Lost Vale a také získáte body pro vylepšení schopností hrdinů.
  • Klíčové momenty jsou zobrazeny v krásných tradičních 2D animacích od Powerhouse Animation Studious, které stojí např za cutscénami Darksiders.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Switch
Typ distribuce krabicová