Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Vizuální novela pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 549 Kč
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS115
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Od chlapců k mužům - Pomozte skupině Parazit 5 najít pravou lásku prostřednictvím "cvičných schůzek", které je připraví na jejich budoucí partnery. Možná, že na této cestě najdete svou pravou lásku i vy?
Jsi ten pravý? - Najděte svůj ideální milostný typ prostřednictvím seznamovacího dotazníku! Každý člen Parasite 5 má jiný druh lásky, což znamená, že partner, se kterým nakonec skončíte, bude záviset na výsledcích dotazníku. Chcete prozkoumat různé typy lásky? Nová hra+ umožňuje hráčům ručně vybrat cestu své postavy a může dokonce odemknout další milostná spojení...​

Nejdřív přijde láska, pak teprve manželství - odpovědi, které zvolíte během příběhových voleb, mohou zvýšit vaši úroveň lásky s postavou. Pokud se postavě vaše odpověď zalíbí, zažijete vzestup síly lásky. Obtížnost můžete zvýšit tím, že v nabídce vypnete animace Love Surge. K získání skutečného konce každé cesty je zapotřebí určitá Úroveň lásky!
Jděte s proudem - K dispozici je vývojový diagram, který umožňuje sledovat postup příběhu. Přeskakujte do již prožitých scén a vraťte se k příběhovým volbám. Pomocí vývojového diagramu můžete znovu projít různé cesty a/nebo znovu prožít všechny pamětihodné scény!