Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hororové RPG pro Nintendo SWITCH

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS1221
Značka:
NIS AmericaOblíbené hororové RPG se poprvé objeví na Nintendu Switch v roce 2022!

Popis produktu

Verze pro Nintendo Switch obsahuje všechna bezplatná i placená DLC. Kostýmy Glitch budou stejné jako ve verzi pro PS4. Nyní si fanoušci série Death end re;Quest mohou zahrátpokračování série i na cestách!


Klíčové vlastnosti

Day n' Night - Prozkoumejte malebné město Le Choara během dne optikou vizuální novely a promluvte si s obyvateli města, abyste zjistili, kde se nachází Maiina ztracená sestra. V noci bojujte proti temným stvořením v tahovém stylu RPG! Postavte se nepřátelům v Le Choara již nyní s pomocí všech bezplatných i placených DLC původně obsažených ve verzi pro PS4!
Super Knockback - Systém Knockback umožňuje Mai a její družině mlátit Shadow Matterem o stěny, ostatní nepřátele, a dokonce i do ostatních členů party a vytvářet tak zákeřná komba. A pokud své útoky správně načasujete, můžete dokonce spustit Super Knockbacky a Super Knockblows.
Pozor na Berserkera - Během průzkumu dungeonu a bojů se z ničeho nic objeví černá postava bez tváře. Jakmile se postava objeví, zobrazí se také oblast útoku. Mai a její družina musí uniknout z oblasti útoku Berserkera, protože jediným úderem kohokoli okamžitě zabije. Utíkejte před Berserkerem v kobce nebo porazte všechny existující příšery na bojišti, abyste unikli!
Overkill přináší obrovské odměny - Systém Overkill je přidaná funkce, ve které mohou postavy střádat poškození nad rámec zdraví nepřítele a získat tak bonusové zkušenosti! Snažte se způsobit co největší poškození všem příšerám a získejte větší odměny.


Možnosti mluveného jazyka: Angličtina a japonština - Formát jazyka: Angličtina

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.