Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Fallen Legion: Revenants - Vanguard Edition

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 235 Kč
Běžná cena
1 300 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS185
Značka:
NIS AmericaKdyž se svět ponoří do miasma, vznášející se hrad je jedinou záchranou pro lidstvo.Zatímco zmutované zvěře řádí na zemi, hrad Welkin je chráněn před horory, které se dějí pod ním.

Lucien, charismatický politik chráněný zdmi hradu objeví antickou knihu, v níž se dočte o Exemplars-zbraně, které se dokáží změnit na živých vojáků. Spolu s Rowena, která se vrátila mezi živý aby mohla vychovat syna, se připojí k boji na svržení šíleného tyrana ovládajícího Welkin. Určite, kdo přežije a kdo zemře svými rozhodnutími v dialozích.

  • Hrajte jako Rowena a otestujte své reflexy a taktické schopnosti v bojích v reálném čase. Velte skupině Exemplars a poražte své nepřátele.
  • Hrajte jako Lucien, vyrábějte lektvary a jiné potřebné předměty díky alchemické receptem. Využijte taktiku plížení se, přejděte hradem a objevte jeho tajemství.

Vanguard Edition obsahuje:

  • Hru
  • Lucien ztracený zápisník (mini artbook) přístup k digitálním soundtrackem obal s grafikou na vnitřních stranách


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová