Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
SWITCH Final Fantasy XII: The Zodiac Age

RPG pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
759 Kč
Vaše sleva:
16%
Běžná cena
899 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS19912
Značka:
Square enixHráči budou mít možnost užít si svět fantastické Ivalice jako ještě nikdy předtím. Grafika hry byla kompletně předělaná pomocí nejnovější technologie. Hra byla nejen převedena na zobrazení v HD rozlišení, ale také byly vylepšeny textury a efekty stínování. Byly také provedeny četné doplňky a vylepšení, které zlepšují hratelnost a přístupnost hry, jako je zvýšení bojového tempa, volitelný vysokorychlostní režim a funkce automatického ukládání. Těšit se mimo jiného můžou také na unikátní a vylepšený „Zodiac Job System" z roku 2007, který představuje 12 úrovňový postupový systém postavy.

Příběh hry Final Fantasy XII, která původně vyšla v roce 2006, se odehrává v impozantním světě Ivalice, kde je malé království Dalmasca, dobyté říší Archadian, zanecháno v ruinách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná právoplatná následovnice trůnu, obětuje vše vzdoru k liberalizace její země. Vaan, mladý muž, který ztratil svou rodinu ve válce, chodí neustále v hlavou v oblacích. Přidej se k těmto nepravděpodobným spojencům v boji za svobodu a padlý královský majestát v heroickém dobrodružství k osvobození jejich rodné země.

  • Grafika poslední generace ve vysokém rozlišení, a to včetně remasterované grafiky postav a cinematic scén
  • Podpora 7.1 sound systému, včetně namluvení ve vysoké kvalitě a nového hudebního pozadí za použití těch nejnovějších technologií zpracování zvuku
  • Možnost přepínat mezi novým a původním soundtrackem
  • Nový mód Trial, kde se hráči postaví monstrům a nepřátelům ve více než 100 navazujících soubojích
  • Moderní vylepšení hratelnosti a funkcí sdílení, automatického ukládání hry a zkrácení nahrávacích časů
  • Obrovská dávka zábavné hratelnosti a unikátního dobrodružství včetně lovu, soubojů a miniher


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová