Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč
Běžná cena
1 249 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS214
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Kruhový trénink pro každou postavu.
Fitness Circuit je videohra, která vám umožní zařadit cvičení do každodenní rutiny doma,
bez potřeby cvičebního náčiní.

  •  10 minut denně, 3 dny v týdnu! - Super Circuit Training je navržen tak, aby měl vysoký tréninkový efekt, takže nebudete muset hrát každý den. Standardní trénink zvládnete za pouhých 10 minut denně, 3 dny v týdnu.
  •  Cvičte kdykoli a kdekoli! - Fitness Circuit nevyžaduje nic víc než trochu místa k pohybu a váš Nintendo Switch Joy-Con™. Nepotřebujete žádné další vybavení ani obsazené posilovny!
  •  Kruhový trénink pro každé tělo! - Hrát může každý! Fitness Circuit nabízí trénink, který je přizpůsoben individuálním potřebám a preferencím hráče.
  •  Zábavné tréninky! - Když hráč odpovídá pokynům k tréninku, pomůže svému běžci prostřednictvím efektního a zábavného představení. Je to zábavné hrát i sledovat!
  •  Hrajte s přáteli! - Fitness Circuit podporuje online multiplayer pro 4 hráče. Můžete hrát a soutěžit spolu a vytěžit tak z tréninku maximum.

Jazyky (hlas) - Anglický a japonský hlas
Jazyky (text) - angličtina, francouzština, italština, němčina, španělština, tradiční a zjednodušená čínština a korejština.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.