Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Vizuální novela pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 549 Kč
Běžná cena
1 599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS4205
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Chiyuki je studentka vysoké školy, která má své sny: Za prvé, stát se scénáristkou jako její zesnulá matka, a za druhé, najít svého otce, kterého nikdy nepoznala.
Chiyuki žije sama a nemá žádné romantické zkušenosti, a tak se snaží psát příběhy o lásce. Jednoho dne se však při pátrání po stopách identity svého otce Chiyuki dozví, že se možná podílel na výrobě romantického dramatu podle scénáře, který její matka napsala ještě před jejím narozením.
Díky štěstí získá Chiyuki práci asistentky u připravovaného filmu, kde spolupracuje se syny bývalého štábu matčiny telenovely. Věci však naberou ještě překvapivější spád, když je obsazena do hlavní ženské role filmu!
Podaří se jí najít svého otce a předstírat lásku, přestože sama o lásce nic neví?
 

Klíčové vlastnosti

  • Světla, kamera, akce! Zábavná komedie o zábavním průmyslu a barvitých postavičkách, které ho obývají.
  • Učeň v kadeřnictví a maskérství, talentovaný mladý herec, oblíbená spolužačka z univerzity a krásná modelka... Kdo naučí Chiyuki, co to znamená milovat?
  • Jak dobře dokáže zahrát svou roli? Zdokonalte své herecké dovednosti plněním úkolů v minihrách Pretend Time!

 

Mluvení hlasu : Japonština

Text ve hře : Angličtina

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.