Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Mary Skelter Finale

Doprodej

Dungeon - RPG pro konzoli Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 649 Kč
Běžná cena
1 699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS4377
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Série Finále populární Mary Skelter! pokračuje - součástí balení jsou sekvence předchozích dílů. Skvělé pro nováčky a i pro zavedené fanoušky! Objevujte svět mezi 6 skupinami postav, aby se ponořili hlouběji do svých jednotlivých příběhů a vztahů. Pokud tak učiníte, umožní vám to koordinovat řešení hádanek plné neodpustitelných pastí, skrytých triků a pokladů. Infekční hmyz a kruté noční můry - Během bitvy se mohou objevit larvy Noční můry známé jako "Insectmare"! Tito škůdci se zachytí na hráčově obrazovce, brání ve výhledu na bitvu, deaktivují bojové příkazy a způsobují nepříznivý stav hráčů. Zdánlivě neporazitelné příšery známé jako Noční můry se stále prohánějí každým patrem dungeonu, takže zůstaňte ostří!

Ponořte se do hloubky trilogie - objevte více o vesmíru Mary Skelter pomocí tří lehkých románů, které jsou zahrnuty ve v digitální podobě přímo ve hře! Uniknou Jack, Alice a zbytek posádky ze spárů živého vězení a budou žít šťastně až do smrti? Nightmare Déja vu - Mary Skelter Finale obsahuje všechny scény událostí z filmu Mary Skelter: Nightmares a Mary Skelter 2! Díky možnosti BEFORE STORY mohou nováčci doběhnout příběh dříve, než se dostanou do finále série, a veteráni si mohou sednout a znovu prožít epický příběh Mary Skelter!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.