Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Dvojbalení rodinných her s tématikou Monopoly pro konzoli Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 099 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
1 300 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS4751
Značka:
UbiSoftPopis produktu

Ultimátní zážitek z MONOPOLY! 

MONOPOLY vám přináší dvojnásobnou zábavu, protože MONOPOLY PRO NINTENDO SWITCH a MONOPOLY Madness se spojují v dokonalý zážitek z obou Monopolích her.

MONOPOLY PRO NINTENDO SWITCH
Zahrajte si klasickou hru a sledujte, jak hrací plocha ožívá! Plně 3D město uprostřed hrací plochy žije a vyvíjí se v průběhu hry. Hrajte tak, jak chcete - můžete měnit pravidla a přizpůsobit je svému hernímu stylu. MONOPOLY PRO NINTENDO SWITCH povyšuje klasickou hru na novou úroveň.

MONOPOLY Madness
Znovu objevte MONOPOLY, které máte rádi v podobě, jakou jste ještě neviděli. Díky kratším kolům závodíte s ostatními hráči v chaotických ulicích města Monopoly, sbíráte suroviny, nakupujete a vylepšujete nemovitosti, zahráváte si se soupeři a vyhýbáte se jejich trikům, abyste vyhráli závod o bohatství. Tohle je šílenství!

Podrobnější popis

MONOPOLY PRO NINTENDO SWITCH
- Plnohodnotné 3D město uprostřed hrací plochy ožívá a vyvíjí se v průběhu hry. Vlastníte miniaturní svět, kde má každá čtvrť svou jedinečnou identitu a vlastnosti. Mějte pocit, že vlastníte něco výjimečného a obdivujte, jak vám vaše impérium roste přímo před očima!
- Pravidla můžete měnit a přizpůsobit je svému hernímu stylu. Zahrajte si slavný režim Speed Die, který dodá hře šťávu, nebo si vyberte z katalogu 6 domácích pravidel vybraných členy komunity MONOPOLY z celého světa!
- Najděte si další hráče až v počtu 6 online a vyzvěte je na souboj v rychlých zápasech nebo v přizpůsobených relacích, kde si vyberete svůj způsob hry! Zkuste se stát tím, kdo bude vlastnit všechno!

MONOPOLY MADNESS
Už žádná hrací deska! Toulejte se ulicemi Monopolu a soupeřte s ostatními hráči o peníze, vodu a elektřinu. Tyto zdroje používejte k získávání a vylepšování nemovitostí - čím více jich budete mít, tím blíže budete k tomu, abyste dokázali, že máte na to, abyste řídili město Monopoly! 
Získejte vylepšení z komunitních truhel! Pomocí nich si pohrávejte se svými soupeři a získejte výhodu, která vám pomůže zvítězit. Jezděte buldozerem, projíždějte budovami, ničte nemovitosti sbíječkou - všechny taktiky, abyste se stali nejbohatšími ze všech.
Nedivte se, když vás zasáhne kutálející se dýně nebo vzteklí ptáci. Náhodné události proniknou do vašich her a udělají vaši cestu ještě chaotičtější. Možná dokonce skončíte ve vězení, tak si dávejte pozor!
Objevte čtyři jedinečná prostředí inspirovaná herní deskou MONOPOLY s vlastní atmosférou a architekturou, včetně ikonického města Monopoly a jeho nočního života, městečka na pláži a útulných vodopádů. Každé prostředí obsahuje několik úrovní a rozvržení, což vám dává k dispozici 20 herních arén.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.