Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Moving Out

Doprodej

Simulátor stěhování pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
789 Kč
Vaše sleva:
21%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS460Toužíte už dlouho a marně po vzrušující kariéře stěhováka? Jakožto nově certifikovaný specialista v oboru „aranžování a přemisťování nábytku“ budete vykonávat všemožné stěhovací práce, které vás postupně zavedou do všech částí zdejšího rušného města Packmore. Firma Smooth Moves možná není tou největší stěhovací společností, ale pro její neúnavný a horlivý tým pracantů není žádný úkol příliš nebezpečný ani podivný. Rozšiřujte bez bázně záběr činností své společnosti, najímejte nové, plně přizpůsobitelné postavy a zachraňte město před nebezpečnou kumulací nábytku!

  • Kooperace: Užijte si hru sólo jako nezávislý podnikatel nebo se spojte s přáteli a vychutnejte si příběhový režim naplno. Na jednom gauči se mohou pohodlně usadit až čtyři hráči, kteří pak budou muset společně přijít na co nejlepší způsob, jak odstěhovat... třeba zrovna gauč! Otestujte svoje dovednosti i svoje přátelství!
  • Akce: Naučte se řemeslu v sérii stále více riskantních a těžko uvěřitelných stěhovacích zakázek, které zahrnují vše od zbavování se nepotřebného kancelářského vybavení až po bizarní pašování žiraf ze zoo.
  • Hádanky: Jak se náklad dostane z jednoho místa na druhé, záleží jenom na vás, a tak zapomeňte na příručku a zapojte svou představivost. Rozbíjejte zdi, házejte věci jeden druhému nebo používejte nejnovější výkřiky moderní techniky, jako jsou portály a paprskomety.
  • Fyzika: Neznáte ideální trajektorii, po které byste měli prohodit ledničku oknem? Na to přijdete!
  • Dobrodružství: Každá stěhovací společnost začíná od píky, ale s tím, jak roste vaše prestiž, stoupá i náročnost vám svěřených úkolů a rozšiřuje se pole vaší působnosti. Stěhujte náklad skrz ospalá předměstí, potrhlé farmy, strašidelné domy, virtuální realitu nebo země za hranicemi našeho světa!
  • Postavy: Při najímání nových pracantů vybírejte z jedinečné nabídky barvitých postav, z nichž každá doslova překypuje nadšením pro manuální práci!
  • ​​Asistenční režim: Jste tu prvně? Žádný problém! Upravte obtížnost hry tak, abyste se při ní bavili všichni!

Na víc už nečekejte! Svolejte přátele a staňte se certifikovaným stěhováckým mistrem v Moving Out!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Společenská
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová