Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Akční RPG pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 499 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
1 699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS4770
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Když se dva stanou jedním - Dva znepřátelené národy ze sérií Neptunia a SENRAN KAGURA nyní spojily své síly v jednom akčním RPG! Vyberte si z 10 možných postav, včetně dvou nových: Yuuki a Goh a vyberte si dvě postavy, se kterými se vydáte na dobrodružství. Verze pro Nintendo Switch nyní přidává novou možnost nastavení obtížnosti a také DLC Alternate Costume!
Umění nindžů - Každá postava disponuje jedinečnou sadou dovedností, známých jako dovednosti nindžů. Zřetězte své dovednosti Ninja Art Skills a proměňte své nepřátele na prach. Ninjové a šinobi jsou také vybaveni projektily, které mohou způsobit fyzické poškození nebo dočasné zhoršení stavu nepřítele, čímž jej lze zpomalit.
Zůstaňte styloví s drahokamy duchů - Sbírejte drahokamy duchů a získejte užitečné vylepšení statistik! Legenda říká, že jejich uspořádání v určitých kombinacích může přidat ještě větší posílení...
Jsi pravý nindža bojovník? - Najděte svoji rovnováhu pomocí minihry Peaches & Cream Meditation a získejte v boji dodatečné zvýšení statistik. Navíc otestujte svou sílu v obsahu ve hře Yomi-Training! Zkušení ninjové a shinobi mohou hrát 8 různých zkoušek, z nichž každá má různorodé restrikce!