Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Připravuje se

Hra pro Nintendo Switch - obsahuje digitální kód

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
529 Kč
Kód:
NSS5172
Značka:
UbiSoftPopis produktu

Balení obsahuje pouze kód ke stažení - tento produkt neobsahuje cartridge. Vyžaduje se připojení k internetu.

Pokrčte kolena a vystrčte boky - je čas na intenzivní dávku tvrdé vybíjené! OddBallers je nesmírně okouzlující a naprosto bláznivá párty hra pro více hráčů, kde se v každém kole hraje nový, absurdní typ vybíjené. Shromážděte své nejlepší nepřátele a připravte se na holení ovcí sekačkami, přetahování s traktory, mlácení se smradlavými záchody - a ano  dojde i na vybíjení míčem - abyste rozhodli, kdo z vás je největší OddBaller ze všech!

Klíčové prvky:

NOVÁ PÁRTY HRA: ZAHRAJTE SI JEDINEČNÝ TYP VYBÍJENÉ

Uhýbejte, blokujte a chytejte vše, co můžete hodit do tváře nepřátelům. A využijte prostředí k rozdrcení protivníků pomocí elektrických plotů, výbušných plynových nádrží nebo odpalovačů tenisových míčků.

UŽIJTE SI ABSURDNÍ A ZBĚSILÉ MINIHRY

Od her na posledního, kdo zůstane ve hře, přes týmové bitvy až po běh o život v kostýmu kohouta nebo knokautování protivníků čerstvou rybou - OddBallers je tu od toho.

HRAJTE AŽ SE 6 HRÁČI, ONLINE NEBO LOKÁLNĚ

Vyzvěte své přátele a otestujte své schopnosti, abyste rozhodli, kdo je ten nejlepší OddBaller, jaký kdy existoval!

NĚKOLIK RŮZNÝCH ARÉN, KTERÉ VÁM ZPŘÍJEMNÍ HRANÍ

Od rustikálních farem přes města na pobřeží až po rajské ostrovy - změňte si herní pole a užijte si ještě více zábavy.

PŘIZPŮSOBTE SI HRU NA MÍRU + POSTAVU

Přizpůsobte si svou postavu od hlavy až k patě díky stovkám zábavných oblečků a účesů. A každou minihru si přizpůsobte podle svého vkusu!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.