Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Oddworld: New 'n' Tasty!

Plošinovka pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
679 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS51752
Značka:
MicroidsZkoumejte starodávné ruiny, utíkejte masožravým netvorům a vyhýbejte se nelítostným strážcům v tomto od základu nově vytvořeném remaku dobrodružné logické plošinovky Oddworld: Abe’s Oddysee, který zachovává atmosféru hráči tolik oblíbené klasiky a zároveň ji obléká do nádherného HD kabátku, lákavého pro oko moderního hráče.

Abe, hlavní hrdina tohoto dobrodružství, je neohrabaný smolař a flákač. Nijak netouží po tom být zachráncem a nikdy si nemyslel, že by se mohl stát hrdinou. Ničím nerušen vede poklidný život prostého voskovače podlah v největším závodě na zpracování masa v Oddworldu, dokud jednoho dne dočista nechtěně neodhalí tajný plán svého šéfa na to, jak z dělníků v továrně nadělat lahůdkové masové svačinky. Dojde mu, že musí okamžitě utéct, ale tím jeho dobrodružství za nalezením svého osudu teprve začíná.

Ačkoliv je hra Oddworld: New 'n' Tasty remakem, nevyužívá ani zlomek dat z původní Abe’s Oddysee. Je naopak kompletně přepracována tak, aby pomocí moderních ovládacích schémat a kouzelného HD zpracování oslovila i současné hráče. Pod uměleckým vedením tvůrce série Lornea Lanninga se nám tak otevírá pohled na zbrusu nový Oddworld, v němž plynulé animace v kombinaci s novou plovoucí kamerou a vysokým rozlišením dávají vzniknout úžasnému hernímu zážitku.

Těšte se na špinavé farmy RuptureFarms, hluboké posvátné jeskyně Monsaic Lines nebo rozlehlý scrabanský či paramonský chrám. Fanoušci původní hry dozajista okamžitě poznají obrovské mlýnky na maso, scrabské ohrady nebo nekonečné jeskyně, Oddworld: New 'n' Tasty má ale v rukávu i pár zbrusu nových míst a nečekaných překvapení, která vás udrží v napětí po celou dobu hraní.

  • Od základu vytvořený remake původní Oddworld: Abe’s Oddysee
  • Logická plošinovka s dvěma ovládacími schématy – jedno osloví moderní hráče, zatímco druhé bude vyhovovat těm, kteří upřednostňují klasický přístup
  • Nové vychytávky, jako například volné míření, schopnost házet za sebe granáty nebo přikrčit se a plížit, přinášejí nové možnosti hraní – ať už chcete postupovat nenápadně, nebo naopak běžet co nejrychleji
  • Nádherně předělaná trojrozměrná prostředí přidávají dvourozměrnému hraní na hloubce
  • Inovativní systém GameSpeak umožňuje komunikovat s nehratelnými postavami, zadávat zvuková hesla nebo vydávat příkazy
  • S pomocí systému QuikSave můžete ukládat a načítat pozici kdykoliv v průběhu hraní, což přijde vhod hlavně na cestách
  • Funkce HD Rumble umožňuje ponořit se více do hry při napínavých honičkách nebo ve chvílích smrtelného ohrožení
  • HD obraz vypadá báječně jak na velké obrazovce, tak na displeji konzole


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Plošinovka
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová