Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Olympia Soiree

Novinka

Vizuální román pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 449 Kč
Běžná cena
1 499 Kč
Kód:
NSS52045
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Pomozte Olympii najít spřízněnou duši a zachránit svět, než bude pozdě! - Nový vzrušující vizuální román od Aksys Games

Olympia, jejíž celý klan byl před lety vyhlazen, byla po většinu svého života izolována. Nyní žije jako jediná osoba na ostrově Tenguu, která dokáže provést rituál, jenž navrací světu zahalenému temnotou světlo. Hlavy jednotlivých základních oblastí - červené, modré a žluté - vedou společnost, která se řídí pevnou kastovní strukturou ostrova.
Olympia cestuje mezi jednotlivými okrsky a objevuje jejich zázraky i slabiny, stejně jako celou podzemní komunitu odstrkovaných jedinců, kterým se rozhodne pomoci. Pokud se jí podaří najít osobu předurčenou stát se její spřízněnou duší, bude moci konečně otevřít své srdce a odhalit své pravé jméno, pokračovat ve své pokrevní linii a zachránit svět dříve, než bude zničen.
Neobyčejné, zcela nové dobrodružství od společnosti Otomate, předních vývojářů jedinečných příběhových her s hvězdným hlasovým obsazením.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.