Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Overcooked! + Overcooked! 2

Arkáda pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Vaše sleva:
10%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS521
Značka:
Team 17Připravte se na dvojitou porci kooperativního kuchtění a vychutnejte si poctivou chaotickou akci z Overcooked! a Overcooked! 2 v jediném lahodném soustu. Sekejte, smažte a servírujte svá jídla v celé řadě neobyčejných kuchyní – celkem na vás čeká přes 20 šéfkuchařů a víc než 75 úrovní! Toto balení obsahuje základní verze Overcooked! i Overcooked! 2.

Overcooked!
Hrajte sami nebo se do chaotického gaučového vaření zakousněte až ve čtyřech hráčích v kooperativních i kompetitivních režimech. Uplácejte správně naolejovaný tým superkuchtíků, vydejte se s ním na cestu po Cibulovém království, zdokonalte své kuchařské umění a získejte titul mistrů kuchařů schopných porazit pradávné poživatelné zlo stravující zemi.
Čeká vás epická výprava, na níž budete muset čelit stále obtížnějším a podivnějším kuchyním, které vystaví vaše schopnosti kooperace a koordinace zkoušce ohněm. Každá úroveň naservíruje vašemu týmu novou vypečenou výzvu, se kterou se bude muset popasovat. Ať už půjde o to, udržet rovnováhu na kolébající se pirátské lodi, přeskakovat mezi svištícími náklaďáky, vařit na plovoucí ledové kře nebo neztratit hlavu v útrobách pekelně žhavého podsvětí, každá úroveň důkladně prověří nervy i toho nejzkušenějšího šéfa.

Overcooked! 2
Vraťte se zpět do Cibulového království, nasaďte si kuchařské čepice a pořádně si přidržte své běloskvoucí zástěry. Nadešel čas postavit se nové hrozbě a odrazit útok vyhladovělého oživlého chleba! Při honbě za co nejvyšším skóre ve staré dobré chaotické lokální i online hře až pro čtyři hráče budete mít možnost opět důkladně otěstovat svou schopnost spolupráce.
Se svým týmem superkuchtíků procestujte zbrusu novou mapu herního světa a vařte o sto šest v kuchyních vonících novotou – v sushi restauracích, ve školách čar a kouzel, v dolech a dokonce i na cizích planetách! Cestujte teleporty, přeskakujte po pohyblivých plošinkách, šetřete čas házením si přísad v dynamických kuchyních, které se neustále mění a vyvíjejí, a připravujte pokrmy podle spousty nových receptů, například sushi, dorty, burgery nebo pizzy.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Arkáda
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová