Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Pokéball Plus

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
1 300 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSP146
Značka:
NintendoTvůj Poké Ball, tvoje dobrodružství!

Poké Ball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! S jeho pomocí může Pokémony chytat a brát s sebou na své cesty. Představujeme nové zařízení se známým vzhledem - Poké Ball Plus. S Poké Ballem Plus v ruce dobrodružství s Pokémony vyskočí z obrazovky do reálného světa.

Co všechno umí?

Poké Ball Plus + Nintendo Switch

Při použití s Pokémon: Let's Go, Pikachu!Pokémon: Let's Go, Eevee! funugje jako Joy-Con ovladač. Běhejte, bojujte, pohybujte se v menu - to vše Poké Ball Plus hravě zvládne.

  • Chytejte Pokémony - Poké Ball Plus má senzory pohybu, takže když se objeví divoký Pokémon, můžete jej chytit stejným pohybem, jako byste házeli opravdový Poké Ball.
  • Světla, zvuky, akce! - Když chytíte nového přítele z řad Pokémonů, Poké Ball Plus zavibruje a rozsvítí se a také uslyšíte unikátní zvuk chyceného Pokémona, jako kdyby byl doopravdy uvnitř!
  • Vezměte si svého Pokémona na cesty​ - Váš Pokémon s vámi může na procházku parkem i do lesa v reálném světě. Když s Poké Ballem jemně zatřesete, Pokémon uvnitř se ozve a Poké Ball Plus zavibruje.
  • Mew - V každém novém Poké Ball Plus se ukrývá Mew, mytický Pokémon, který je předkem všech ostatních Pokémonů

Poké Ball Plus + Smartphone

Stejně jako Pokémon Go Plus vám Poké Ball Plus umožní více zábavy a volnosti při vašem pátrání po divokých Pokémonech v Pokémon GO!

Najděte Pokémony i bez sledování obrazovky telefonu - Jakmile se na blízku objeví Pokémon, Poké Ball Plus vás upozorní. Zmáčkněte tlačítko pro hození Poké Ballu a zařízení bude svítit a vibrovat, aby vás upozornilo na to, jestli byl váš hod úspěšný. Po dobu spojení s telefonem také měří ušlou vzdálenost, takže můžete líhnout vejce i získávat Candy od vašeho zvoleného parťáka.

Balení obashuje:

  • Poké Ball Plus
  • Nabíjecí USB kabel

Velikost: průměr 48mm

Hmotnost: přibližně 65g

Interní baterie: Lithium-Iontová 220 mAh (pro výměnu je nuntné navštívit autorizovaný servis)

Doba nabíjení: Přibližně 3 Hodiny (lze nabíjet i pomocí Nintendo Switch AC adaptéru - HAC-002)

Senzory: Akcelerometr, gyroskop

Další funkce: Vibrace, zvukyZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.