Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Strategické RPG pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 499 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
1 699 Kč
Kód:
NSS581
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Balení bsahuje:

  • Hru Prinny presents NIS Classics Volume 2 pro Nintendo Switch™
  • NIS Classics Vol. 2 Anthology Oficiální soundtrack
  • NIS Classics Vol. 2 Compendium Art Book v měkkých deskách
  • Sběratelský box

Zpět po více než 10 letech, je to tu!

Dvě akční RPG klasiky se poprvé od svých více než desetiletých debutů dostávají na trh! Zažijte Makai Kingdom: ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman na moderních platformách poprvé po více než 10 letech, nyní s anglickým a japonským dabingem!
 
Zetta...But Betta! 

Ve hře Makai Kingdom: Zetta, mistr taktické války, se snaží napadnout a získat zpět Netherworld - jako knihu! Využijte chytré strategie a mocnou magii spolu se smrtícími zbraněmi od mečů až po raketomety a ovládněte zemi svých nepřátel. Svolejte také svou armádu prostřednictvím nového systému INVITE, rozvraťte bojiště s novými postavami a ponořte se do režimu Petta a prožijte zcela nový příběh.
 
Build-a-Ranger

Ve hře "ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman" je vaše postava vytvořena na míru, abyste mohli nakopat do zadku tolik nepřátel, kolik jen budete chtít! Pomocí komplexního systému přizpůsobení můžete svého rangera vybavit od hlavy až k patě, založit si vlastní základnu a probojovat se řadou náhodně generovaných map a vytvořit si vlastní hrdinský příběh.


Možnosti mluveného jazyka: angličtina a japonština

Text: angličtina

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.