Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Připravuje se

Strategická RPG hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 649 Kč
Běžná cena
1 699 Kč
Kód:
NSS582
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Prinny Presents NIS Classics Volume 3 Deluxe Edition obsahuje:

  • Prinny Presents NIS Classics Volume 3 pro Nintendo Switch hra
  • NIS Classics Vol.3 Anthology Oficiální soundtrack
  • NIS Classics Vol.3 Compendium Art Book v měkkých deskách
  • Sběratelská krabička

Prinny je zase zpátky, kámo! Prinny Presents NIS Classics Volume 3: La Pucelle: Ragnarok / Rhapsody: A Musical Adventure vám přináší dva základní tituly v jednom! Objevte svět hry La Pucelle: Ragnarok, která debutuje v Evropě. Toto akcí nabité RPG je kromě nového hlasového obsazení, nové hudby a rychlého cestování nabité spoustou dodatečného obsahu, včetně nových scénářů, nových rekrutů a hromady DLC postav!
Ponořte se zpět ke kořenům NIS a vyzkoušejte si hru, která položila základy oblíbené série Disgaea s Rhapsody: A Musical Adventure. Ostřejší grafika a aktualizovaná optimalizace obrazu přenášejí tento klasický titul do současnosti! Navíc každá fyzická kopie obsahuje soundtrack a art book - dostupný v maloobchodech. Zažijte část historie společnosti NIS s tímto nádherným kombo balením!

● Překypuje novým obsahem: La Pucelle se vrací se spoustou nového obsahu včetně scénáře Overlord Prier. Do svých dobrodružství můžete také naverbovat Laharla, Etnu, Flonne a Prinnyho. Součástí jsou i další DLC postavy, jako jsou Rozalin, Cornet, hrdina Prinny a Elly. Kromě kvalitativních změn v průběhu hry, jako je přeskakování cutscén a otáčení kamery během bitvy, je k dispozici také více hlasových replik, nově nahraná hudba a nová funkce rychlého cestování!
● Kde to všechno začalo: Návrat původní RPG strategie Rhapsody z PS1 má nyní ostřejší grafiku a možnosti optimalizace obrazu, které napodobují CRT.
● Obsahuje exkluzivní prvky: Fyzické vydání NSW obsahuje soundtrack i art book!

Možnost mluveného jazyka: angličtina a japonština 

Možnosti textu: angličtinaZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.