Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

TOP produkt

Párty hry pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Kód:
NSS6040
Značka:
UbiSoftPopis produktu

Rabbids se vrací s novou párty hrou, která povyšuje chaos ve více hráčích na legendární úroveň zábavy pro celou rodinu.
Po náhodném incidentu s pračkou se Rabbidi přenesou do mytologického světa, kde jsou příležitosti k rozsévání chaosu téměř nekonečné. 
Vydejte se s nimi na veselou cestu plnou chaosu a pestrých postaviček a najděte způsob, jak se vrátit domů!
Spojte se a utkejte se v padesáti zábavných a směšných minihrách: předvádějte hloupé pózy, svrhávejte protivníky, chroupejte chilli papričky a předvádějte své nejlepší taneční pohyby na dosud nejepičtější Rabbids párty. 
 

Ovládání

Hra nelze ovládat Nintendo Switch Pro Controllerem. Pro hraní na Nintendo Switch Lite jsou vyžadovány Joy-Con Controllery.
 

Klíčové prvky

Zahrajte si spoustu bláznivých miniher
Do zábavné akce se mohou lokálně zapojit až 4 hráči. Zvolte si 2v2 nebo si vytvořte divoký režim free-for-all! Navíc si můžete sestavit vlastní seznamy skladeb z oblíbených miniher a vytvořit tak dokonalou párty noc.
 
Připojte se k Rabbids na epické výpravě
Překročte rámec párty režimu a vydejte se s opičím králem a jeho družinou na cestu neuvěřitelnými zeměmi. Objevte legendární příběh plný zábavných her, veselých momentů a úžasných postav ve 4 kapitolách.
 
Stvořeno pro celou rodinu 
Rabbids: Hrátky s králíky a králíčky jsou pro vás jako stvořené: Party of Legends je stejně zábavná na sledování jako na hraní. A díky přizpůsobitelným úrovním obtížnosti a intuitivnímu ovládání se do akce může zapojit každý.
 
Hráči na Nintendu Switch si navíc mohou vychutnat přesné a plynulé ovládání pohybem a zažít párty imerzi, jako nikdy před tím!
 
K hraní jsou vyžadovány Joy Cony (samostatně prodávané pro Nintendo Switch Lite). Hra není kompatibilní s Nintnedo Switch Pro Controllerem.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.