Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Saviors of Sapphire Wings/ Stranger of Swod

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Vaše sleva:
37%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS6406Objevte příběh války, temnoty a síly svazků, které přijdou na Západ poprvé! Svět je uvržen do záhuby poté, co vládce temnoty porazí Rytířů kola, poslední baštu obrany pro lidstvo.

O 100 let později se padlý hrdina vrací k životu a musí vést novou generaci hrdinů, aby porazil nepřátelské síly a vrátil světu naději.

Prozkoumejte dungeony, používejte pasti a bojové schopnosti, abyste porazili mocné příšery, a spojte se se svými spojenci a odemkněte jejich skutečný potenciál v tomto RPG klenotu.

Pokud jste si své dobrodružství užili v Saviors of Sapphire Wings, můžete se také ponořit do světa Stranger of Sword City Revisited!

Přeplněná dalším obsahem, jako jsou rozšířené možnosti vytváření postav, události ve hře a nové předměty a vybavení. Je to vylepšená verze původního hitu procházejícího dungeony doplněna o bonusovou hru.

Rytíři, shromažďujte se!:

  • Shromážděte všechnu svou sílu a mazanost, abyste mohli čelit silám vládce temnoty!
  • Sestavte si partu, rozvíjejte svůj vlastní herní styl pomocí pastí, taktiky a využívejte elementární slabosti své nepřátele, abyste překonali nejmocnějších služebníků temnoty.
  • Vázáni bitvou: veďte spojenců do boje a udržujte je při životě, abyste posílily vaše vazby a odhalili jejich skutečný potenciál.
  • Mimo bojiště: rozhovory se svými kamarády, abyste prodiskutovali jejich historii a pohled na vaše dobrodružství.
  • Vazby, které vybudujete se svými spojenci, budou skutečnou záštitou v boji proti vládci temnoty!
  • Lovci temnoty: obraťte stoly na obyvatele zla tím, že nastražíte pasti, které ovládnou nepolapitelné a nebezpečné příšery a poražte je, abyste získali vzácné a mocné poklady!

Revisiting Stranger of Sword city: Vyzkoušejte své dovednosti v ponořeni do dungeonu v dalším napínavém dobrodružství se Stranger of Sword City Revisited!

Toto klasické RPG přichází s dalším obsahem, včetně rozšířených možností vytváření postav, událostí v hrách a nových předmětů a vybavení!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová