Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Shaq Fu: A Legend Reborn

Doprodej

Bojová hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
349 Kč
Vaše sleva:
42%
Běžná cena
599 Kč
Kód:
NSS649
Značka:
Wired ProductionsShaq Fu je rychle laděná dynamická hra kombinující moderní a klasický žánr. Svět je na pokraji zkázy a démonické celebrity se zmocnili planety. Může nás zachránit pouze jeden muž, chudý čínský sirotek jménem Shaq Fei Hung. 
Ve hře Shaq Fu hráči ovládají nezastavitelného Shaquilla O'Neala při tom jak se snaží probojovat hordami démonů a Hollywoodských celebrit. Poražte tucty nepřátel, naučte se nové pohyby a cestujte do jedinečných míst při souboji s legionáři zatracených. Na konci každé cesty musí se Shaq postavit mocnému Bossovi. Podaří se mu zvítězit? Samozřejmě, je to přece Shaq.

● Probojujte se hordami nepřátel v roli Shaq. Postava je dabovaná samotným Shaquille O'Nealem.
● Za pomoci bojových umění a speciálních schopností bojujte proti Bossom z Hollywoodu.
● Používejte katany, shurikeny a baseballové hole.
● Cestujte do různých míst po celém světě a využijte prostředí proti vašim nepřátelům.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Bojová
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Switch