Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Sine Mora EX

Arkádová střílečka pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS650
Značka:
THQ NordicSine Mora je horizontální střílečka, která poskytuje jedinečné pojetí výzvy, ve které je klíčovým faktorem čas. Díky kombinaci klasických stříleček se současnou prezentací nabízí Sine More příběhový režim s neuvěřitelnou zápletkou a arkádový režim, který poskytuje hlubokou a uspokojivou hratelnost, jež bude skýtat výzvu fanouškům žánru.

Díky mnoha způsobům manipulace s časem obsahuje Sine Mora přes 50 kombinací zbraní, díky kterým budete moct dokončit všechny nádherné úrovně, jejichž obtížnost se odvíjí od schopností hráče.

● HD Remake: Kompletní podpora Full HD, anglický dabing, lepší vyvážení, kooperativní příběhový režim
● Strhující příběh neoddělitelně spjatý s akcí tak, aby vylepšil hráčský zážitek
● Přes 50 různých kombinací zbraní se zařízeními ovládajícími čas
● Skvělá přístupnost – Příběhový režim byl napsán tak, aby neodstrašil absolutní nováčky v žánru
● Riziko a odměna – vícero režimů obtížnosti v arkádovém režimu s promyšleným systémem bodování a ukrytý systém žebříčků pro zkušenější hráče
● Hudba od Akiry Jamaoky, zvukového ředitele her Silent Hill a Shadows of the Damned
● Design bossů od Mahira Maedy, jednoho z prominentních japonských tvůrců anime (Blue Submarine No. 6, The Animatrix – The Second Renaissance, Kill Bill: Vol. 1)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Arkáda
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Switch