Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Spintires: MudRunner - American Wilds Ed.

Off-road simulace pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Vaše sleva:
18%
Běžná cena
1 099 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS663
Značka:
Focus homeUsedněte za volant a vyjeďte se silnými terénními vozidly do extrémních prostředí s neuvěřitelnou fyzikou, a to jen s mapou a kompasem. American Wilds přináší vysoce očekávané doplňky, včetně 2 nových sandboxových map inspirovaných drsnou krajinou Montany a Severní Dakoty, nových výzev a devíti nejslavnější vozidla ze stájí značek, jako jsou Western Star, Hummer and Chevrolet.

Budete řídit přes 30 silných terénních vozidel, které můžete vybavit 60 doplňky pro danou misi! Plňte úkoly a převážejte náklad na 10 jedinečných sandboxových mapách a v 11 sadách výzev v nezkrocené sibiřské krajině a poprvé v sérii MudRunner i na severu USA.

Zdolejte blátivý terén, běsnící řeky a další překážky, které realisticky reagují na váhu a pohyb vašeho vozidla díky pokročilému fyzikálnímu enginu. Se svou mapou, kompasem, navijákem a řidičskými schopnostmi se vrhněte do hry!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch