Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Spirit Hunter: NG

Hororová adventura pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 299 Kč
Vaše sleva:
16%
Běžná cena
1 549 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS6635
Značka:
NIS AmericaPozor na plíživou hrůzu…

NG je druhým dílem v nové sérii Spirit Hunter a doprovodným dílem k oceňované hororové adventuře Death Mark. Spirit Hunter: NG vypráví příběh prokletého mladého muže, jenž pátrá po tom, kdo – nebo co – je zodpovědný za zmizení jeho malé sestry. Aby ji zachránil, musí se náš protagonista spojit s pochybnými postavami, čelit duchům legend a činit obtížná rozhodnutí, která výrazně ovlivní výsledek hry.

Dokážeš zachránit svou sestru a zabránit zlu, aby zničilo vše, co je ti drahé?

Plíživé hrůzy, povědomé prostředí

Zatímco v předchozím díle, Spirit Hunter: Death Mark, se duchové vyskytovali v různých děsivých prostředích, Spirit Hunter: NG přináší strach přímo do všedního světa. Postav se stvůrám v tichých rezidenčních ulicích, sousedských parcích, a dokonce i v domově hlavního hrdiny. Buď opatrný – hrůza číhá na každém rohu.

Více než vizuální román

Spirit Hunter: NG nabízí pohlcující a vzrušující herní zážitek, ve kterém se hráč musí rozhodovat v klíčových momentech, aby přežil. Hráči mohou využít „Judge system“, který umožňuje na každou událost odpovědět množstvím různých reakcí.

Hledej stopy

Pomocí svítilny prozkoumej každou lokaci a vyřeš děsivou záhadu. Ale pozor! Možná objevíš víc, než bys sám chtěl.

Krásné, ale smrtelné

Hra obsahuje úžasné ilustrace od umělce Fumiya Sumio, díky němuž je hrůza v obličejích jednotlivých postav nepřehlédnutelná a hrůzná monstra jsou vyobrazena v ohromujících detailech.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Hororová adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 17
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová