Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Tetris 99 + NSO

Hra na Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
849 Kč
Kód:
NSS6835
Značka:
NintendoFantastický battle royal!

99 hráčů.. pouze jeden zůstane! TETRIS® 99 je ikonická hra kterou jste nikdy předtím neviděli.

Dokážete vybrat nejlepší strategii na překonání 98 protivníků online - všech najednou! TETRIS® 99 je dostupný exkluzivně pro členy Nintendo Switch Online. Koneckonců, TETRIS® 99 je hlavně o soupeření online o dominanci proti hráčům z celého světa. Používejte chytře Tetris™ Line Clears, knokautujte ostatních 98 hráčů a staňte se osamělým přeživším!

Základy

Navádějte Tetrimina zjevující se na vrchním okraji obrazovky pomocí směrových tlačítek a zabraňte zaplnění obrazovky. Po zaplnění řádku kostiček se řádek smaže, za což budete odměněni body. Odmažte 4 řádky najednou pro dosažení Tetris™Line Clear - a pokud se Vám podaří dosáhnout několika Tetris™ Line Clear za sebou, body se začnou jen sypat a Vaši nepřátelé se dostanou pod tlak.

Jak útočit

Manuálně určete na koho zaútočíte nebo si vyberte ze 4 různých způsobů, jak útoky zaměřovat automaticky, aby hra byla záživnější.

Tetris 99 DLC

Pořízením tohoto DLC získáte všechny bonusové módy hned v den vydání:

Zahrnuté módy jsou například:

CPU Battle

Hrajte Tetris 99 offline proti 98 robotům.

Maraton

V tomto offline módu můžete pokořit své rekordy v nejvyšším počtu řádek a nejvyšším skóre.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.