Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 399 Kč
Vaše sleva:
10%
Běžná cena
1 549 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS687
Značka:
NIS AmericaMobius. Idylický svět stvořen pro lidi, kteří potřebují zapomenout na bolesti a problémy reality. V tomto světě vytvořeném vocaloidem μ (Mju), se rozmazává realita i fantazie a každý tu může prožít svoje středoškolská léta v absolutní balženosti. Přesto je v tomto na první pohled krásném a dokonalém světě něco špatně. Utečte z falešného ráje se svými spolužáky a navraťte se do reality v The Caligula Effect: Overdose!

  • Spousta nových vychytávek - The Caligula Effect: Overdose přináší vylepšené vizuály a hratelnost. Objevte nové scénáře, konce a "Cestu Zapomenutého Hudebníka", zatímco utíkáte z virtuálního světa.
  • Dvě nové postavy na Střední škole Kishimai - Hrajte jako nově přidaná ženská hrdinka" Seznamte se se dvěma novými členy Go-Home klubu, kteří mají každý svého nového Hudebníka Ostinato soupeře.
  • Použijte imaginární řetěz! - Tahové bitvy se střetávají se zběsilou akcí v tomto vyladěném JRPG bojovém systému. Vymyslete bezchybnou strategii potom, co s pomocí imaginárního řetězu předpovíte akce vašich nepřátel!
  • Spojte se a utečte - Někdy to sami nezvládnete. Spřátelte se s více než 500 dalšími studenty tohoto imaginárního ráje, vylepšete své bojové schopnosti a navraťte se do reality.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.