Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

RPG hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 549 Kč
Běžná cena
1 599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS6941
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Dvojdíl Crossbell se poprvé objevuje na Západě!
 
Překlad těchto titulů byl svěřen dlouholetým fanouškům a díky odborným znalostem malého týmu je poprvé k dispozici západnímu publiku!


---
Vítejte v Crossbell: V tomto kultovním městském státě právě začíná vzrušující příběhový oblouk fiktivního světa Trails! Zažijte bohatý a osvěžující herní svět, který se hemží tajemstvími a dobrodružstvími.
Zdokonalená taktika: Strategické souboje byly zdokonaleny a výsledkem je bohatá a uspokojivá taktická hratelnost. Využijte mocné schopnosti a týmovou spolupráci k překonání protivníků!
Vaše město, váš příběh: Vychutnejte si bitvy rychle a soustřeďte se na okolní příběh a události: Funkce jako Vysokorychlostní režim a možnost "Přeskočit" vám umožní přizpůsobit si herní zážitek svým preferencím a rychle si vychutnat bitvy.


Zažijte Crossbell v této vzrušující kapitole ze známé série The Legend of Heroes! Crossbell, místo probíhajících územních bojů mezi Erebonskou říší a Kalvardskou republikou, se vyvinul v prosperující městský stát a jedno z předních ekonomických center kontinentu.
Po třech letech strávených mimo rodné město se Lloyd Bannings vrací, aby se vydal ve stopách svého zesnulého bratra a nastoupil na policejní oddělení Crossbellu. Po příjezdu však zjišťuje, že byl přidělen k Sekci zvláštní podpory, novému oddělení, které se zabývá příležitostnými pracemi a drobnými žádostmi. Seznamuje se se svými novými kolegy, mezi něž patří Elie MacDowellová, vnučka starosty města, Randy Orlando, sukničkářský bývalý voják, a Tio Plato, mladý technický génius.
Přestože se jejich oddělení vysmívají média a zbytek CPD na ně pohlíží s despektem, Lloyd a jeho přátelé pokračují v boji za to, aby se jejich město stalo lepším místem. Přitom se však pomalu setkávají se zločineckou korupcí, která zachvátila jejich město. Netuší, jak hluboko stíny Crossbell City sahají...

Tato Deluxe edice obsahuje:


Volitelný voiceover: Japonština

Jazykový formát (v textu hry): angličtina

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.