Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH The Legend of Heroes:Trails of Cold St. IV

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 499 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
1 699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS694
Značka:
NIS AmericaErebonian Empire se ocitlo na prahu velké války. Krátce po ukončení Trails of Cold Steel III, hrdinové VII. třídy opět čelí plné síle říše, kterou se pokoušejí zastavit před získáním celosvětové nadvlády.

Rean Schwarzer, hrdina Erebonskej občanské války a instruktor VII. třídy zůstane nezvěstný. Nyní se jeho studenti, či zkušenější nebo méně zkušení musí spojit s hrdiny z celého kontinentu, aby odvrátili destrukci světa. Ve hře se spojí největší seznam hrdinů ze všech sérií. Hrdinové VII. třídy budou bojovat spolu se speciální podpůrnou sekcí Crossbell a dokonce i s hrdiny z Liberl.

Ve hře najdete nové i navráceny systémy, spolu s již vylepšeným stylem boje z The Legend od Heroes sérií. Využijte Auto Battle pro získání výhody v boji a sbírejte Lost Arts, obsahující největší magickou sílu schopnou zvrátit výsledek boje.

Mezi epické bitvy si můžete odpočinout u několika mini-hrách včetně Vantage Master, Poker, BlackJack, Horror Coaster a různé puzzle. Frontline Edition obsahuje: hru The Black RecordsEchos of Erebonia(digitální soundtrack) reverzní obálkuZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Plošinovka / Akční advetura
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová