Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Ed)

Novinka

Akční adventura pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 099 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
1 300 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS70848
Značka:
MicroidsPři studiu zaprášeného grimoáru objevil prohnaný čaroděj Gargamel recepturu na zlověstný zlobýl neboli „rostlinu zla“. Tato rostlina produkuje semena, kterým se říká zlolapka a která dokáží přilákat a uvěznit šmouly. Protože jsou navíc jedovatá, představují velké nebezpečí také pro samotný les, přičemž ze všeho nejvíc škodí polím šmoulovičníku!

Jelikož situace je vážná, požádá taťka Šmoula několik svých šmoulů, aby mu pomohli najít přísady do supersilné protilátky, která by vyléčila všechny rostliny napadené zlobýlem. Naštěstí máte po ruce Kutila, jehož vynález zvaný šmoulizér vám umožní vydat se na dobrodružnou výpravu s cílem najít potřebné přísady, osvobodit uvězněné šmouly a zachránit celou vesnici!

  • Zhostěte se role čtyř známých šmoulů – Šmoulinky, Siláka, Koumáka a Mlsouna – na výpravě pěti odlišnými prostředími.
  • Cestou ke Gargamelovu hradu navraťte život šmoulí vesničce a pomocí šmoulizéru uzdravte všechny rostliny nakažené zlobýlem.
  • S pomocí šmoulizéru můžete také skákat, plachtit, potápět se nebo třeba nasát a zase vystřelit předmět! Se správným načasováním překonáte každou překážku a porazíte každého nepřítele.
  • Zkombinujte pohyb po plošinkách se zkoumáním herního světa – najděte cestu vertikálními úrovněmi a jejich pečlivým průzkumem odhalte všechna skrytá tajemství.
  • Vylepšujte šmoulizér pomocí předmětů rozesetých po herním světě.
  • Hra pro každého malého i velkého fanouška šmoulů, ale také pro každého fanouška trojrozměrných plošinovek!

Limitovaná Smurftastic Edition obsahuje navíc tři litografie, klíčenku s taťkou Šmoulou a dva aršíky samolepek.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace České titulky
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová