Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH This War of Mine (Complete Edition)

Hra o přežití pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Vaše sleva:
27%
Běžná cena
1 099 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS712
Značka:
Deep SilverStrategická hra inspirovaná skutečnými událostmi přináší zážitek z války, nikoli však z pohledu elitního vojáka, ale z pohledu skupiny civilistů, kteří se snaží přežít v obleženém městě. Zápasí s nedostatkem jídla, léků a neustálým nebezpečím z okolního světa musíte dělat rozhodnutí, která rozhodnou o životě nebo smrti, abyste dožili následujícího dne.

Tempo hry diktuje cyklus střídání dní a nocí. Během dne Vám brání v opuštění bezpečného útočiště skrytí odstřelovači, musíte se zaměřit na udržení svého úkrytu, tvorbu předmětů, které lidé potřebují k přežití během války. V noci si vezměte jednoho z civilistů abyste mohli prohledávat různá místa a najít předměty, které vám pomohou zůstat naživu.

Snažte se ochránit všechny, nebo někoho obětujte. Během války neexistují žádné dobré nebo špatné rozhodnutí, existuje jen vůle přežít. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Nintendo Switch