Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hra pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 499 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS814
Značka:
NIS AmericaTvůrce série Danganronpa a autor série Zero Escape spojili své síly pro hru World's End Club, jejíž část vyšla původně na platformě Apple Arcade. Tato kompletní verze dokončuje příběh a nabízí vylepšenou hratelnost.

Skupinka japonských studentů, kteří tak nějak nikam nepatří, se během třídního výletu ocitne uvězněná v podivném zábavním parku. Aby odhalili záhadu svého uvěznění a zároveň měli šanci na útěk, musejí se zúčastnit "hry osudu". Během ní bude prověřeno jejich přátelství. Pestrobarevné prostředí, okouzlující postavy, dobrá hratelnost a nezapomenutelný příběh se spojí v pamětihodný herní zážitek!

  • Přátelství nade vše: Ujměte se nepředvídatelných, ale různorodých postav a objevte tajemství, které obestírá jejich vzájemné vztahy. Ty navíc budou během dobrodružství řádně prověřeny!
  • Grácie a záhady: Ponořte se do živoucího světa, ve kterém se hravé kulisy střídají s těmi podivnými. Čeká na vás nezapomenutelná vizuální cesta.
  • Z knihy do plošinovky: Střídejte mezi vizuální novelou a plošinovkou v tomto unikátním dobrodružství, jež pozvedne zážitek z příběhu na novou úroveň. 

World's End Club (Deluxe Edition) obsahuje:

  • Hru World's End Club pro Nintendo Switch
  • Mini Art Book "Go-getters Club Yearbook"
  • Digitální soundtrack
  • Měnitelný obal

World’s End Club vyjde na Nintendo Switch 28. května. Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová