Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Ys Origin

Novinka

Akční RPG pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
689 Kč
Vaše sleva:
19%
Běžná cena
849 Kč
Kód:
NSS885Známá japonská série akčních RPG se dějově odehrává sedm století před prvním dílem. Oproti předchozím dílům je tento považován za více lineární a akčnější.

Hráč se ujme trojice hrdinů, kteří zoufale hledají bohyně, které je opustily. Yunica Tovah je rytířským učněm silným v boji na blízko. Hugo Fact je nadaným kouzelníkem, jehož bojová kouzla jsou pro změnu určena pro boj na delší vzdálenost. Claw, jenž je starším bratrem Huga, sice stejně jako Yunica dává přednost boji na blízko, důraz však klade spíše na rychlost než na sílu. Hra za každého z hrdinů je dosti odlišná.

Po dokončení hlavního příběhu si hráči odemknou tři nové módy a jednu novou hratelnou postavu. Se svým podmanivým příběhem, strhujícím soundtrackem a epickými bitvami bossů zůstává Ys Origin jedním z nejlepších akčních RPG všech dob!

  • 3 hratelné postavy, každá s jedinečnými sadami dovedností a schopností
  • Nová hratelná postava Adol Christin známý z předchozích dílů série
  • 4 herní režimy: Story, Time Attack, Arena a Speedrun
  • Četné artefakty a mocné relikvie k použití
  • Několik vzrušujících prostředí
  • Strhující umělecký směr


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová