Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SWITCH Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice CZ

Akční RPG pro Nintendo Switch

Vaše cena (s DPH):
1 349 Kč
Vaše sleva:
16%
Běžná cena
1 598 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NSS950
Značka:
CD ProjektKompletní edice obsahuje veškerý stažitelný obsah, který pro hru vyšel, a to včetně dvou obrovských příběhových rozšíření: Srdce z kamene a O víně a krvi. Je to dokonalá příležitost, jak poprvé vstoupit do tohoto světa nebo si toto dobrodružství připomenout – na cestách!

OBROVSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT, KTERÝ MŮŽEŠ PROZKOUMAT
Navštiv město Novigrad plné přepychu a korupce, odolávej kousavému mrazu na větrem ošlehaných skelligských ostrovech a utkej se s temnými silami, které se prohánějí po opuštěné a zpustošené Zemi nikoho. Vypluj na otevřená moře, ponoř se pod hladinu a hledej dávno ztracené artefakty anebo osedlej svého oře a vrhni se do boje – svět Zaklínače jen čeká, až ho prozkoumáš.

BEZKONKURENČNÍ ROMÁNOVÝ PŘÍBĚH, VÍC NEŽ 150 HODIN HRANÍ
Zaklínač 3: Divoký hon, jehož základ s vedlejšími úkoly mají přes 100 hodin a dalších více než 50 hodin přidá dodatečný obsah, kombinuje půvab napínavého příběhu tradičních RPG se svobodou volby, kterou mohou nabídnout pouze hry s otevřeným světem. Dělej rozhodnutí a čel jejich následkům a odemkni si konec šitý na míru tvému stylu hry.

NYNÍ NA SWITCH – HRAJ DOMA I NA CESTÁCH
Hra je vyvinutá tak, aby využívala všeho, co dokáže Nintendo Switch nabídnout, a představuje skutečně silný zážitek na cestách.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Nintendo Switch