Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

TMNT Želvy Ninja - Motorka

Doprodej

Motorka pro želvy ninja. Vystřel rakety na nepřítele během jízdy jen pomocí tlačítka na řídítkách.

Vaše cena (s DPH):
269 Kč
Vaše sleva:
33%
Běžná cena
399 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GZ3001BProdukt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. 

 

Motorka pro želvy ninja. Vystřel rakety na nepřítele během jízdy jen pomocí tlačítka na řídítkách.

Rakety jsou umístěny na boku. Na motorku lze posadit figurku ze základní řady ve velikosti 12cm.  Balení neobsahuje figurky.
 

Želvy Ninja (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) jsou čtyři želví mutanti – bratři.  Původně vycházely jako komiksový příběh, ale nejvíce je proslavil seriál z 90. let. Jejich učitel a adoptivní otec Mistr Tříska je vycvičil v umění ninjitsu a dostali jména po italských renesančních umělcích. Spolu s kamarádkou April bojují proti zločinu na Manhattanu, který se stal jejich domovem (hlavně kanalizace). Největším zločincem je Trhač a jeho klan FOOT, ke kterému se postupně přidávají další nepřátelé.
 

Mladší, zábavnější a víc ninja, než byly kdy předtím! Příběhy Ninja Želv jsou o životech čtyř dospívajících bratří, kteří se učí spoléhat se na sebe i jeden na druhého a kteří hledají tajemství své existence a původu.


Leonardo (modrá páska) – Jmenuji se Leo a mám tři bratry, kteří se rádi perou a připravujou mi horké chvilky na našich akcích, ale přesto vždy stojím za nimi…Mistr Tříska mě vybral, abych byl jejich šéfem, protože jím, spím a dýchám ve stylu ninjutsu. Ne, že by moji bratři nebyli dobří. Jsem prostě lepší!

Donatello (fialová páska) – Donnie je tady. Jsem mozek výstroje, kterou používáme. Vynalézám vybavení, zbraně a úžasná auta, která ochrání mě a mé bratry.

Raphael (červená páska) – Jsem Raph. Jestli se někde vyskytne hádka, buďte si jisti, že jsem tam já. Leo rád plánuje, ale já se raději dříve peru než se ptám.

Michelangelo (oranžová páska) – Říkejte mi Miky. Jsem jednoznačně nejzábavnější ze všech bratrů. Miluju videohry, skateboard a samozřejmě…pizzu!

Mistr Tříska/Sprinter – Učitel a adoptivní otec želv ninja. Jsou dvě verze, o jeho historii – buď byl ve skutečnosti bývalý válečník Hamato Yoshi nebo byl krysou Hamata. V obou případech pak zmutoval .

Trhač/Shredder – Největší nepřítel želv ninja. Původní žák mistra Hamato Yoshi, který se dal na dráhu zločinu a je vůdcem klanu FOOT.

Krang – nepřítel a spojenec Trhače. Vypadá jako obří růžový mozek, protože přišel při nehodě o tělo.

Barter Stockman – jedna z nejšílenějších postav a pomocník Trhače. Dříve pracoval ve vědeckém ústavu (spolu s April O´Neil). Je tvůrcem všemožných strojů a robotů, které škodí želvám.

April O´Neil – Reportérka, kterou želvy ninja zachránily při vyšetřování zločinů spáchaných klanem FOOT. Poté se stal jejich velmi dobrou kamarádkou a pomocnicí ve spojení s okolním světem.

Leatherhead – krokodýlí mutant a přítel želv ninja.

Snakeweed – pracuje pro Kranga jako jeho řidič a pomáhá se mu přemísťovat

Coackroach – dříve býval želví zvířátkem, ale poté, co ho chtěl Raph rozmáznout, tak utekl a stal se z něj terminátor, který bojuje proti želvám v několika podobách.

Rat King – neboli Dr. Victor Falco byl vědec, který po zmutování pracuje pro Kranga.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.