Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

TMNT Želvy Ninja - SET Město/kanalizace

Město/kanalizace, kde žijí želvy ninja, včetně schovek v kontejnerech, periskopu, zbraní,  padajícího schodiště, počítačové centra, houpající pneumatiky a dalších vychytávej pro boj s nepřítelem Trhačem a jeho klanem FOOT.

Vaše cena (s DPH):
2 579 Kč
Vaše sleva:
32%
Běžná cena
3 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GZ3005BProdukt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. 

Město/kanalizace, kde žijí želvy ninja, včetně schovek v kontejnerech, periskopu, zbraní,  padajícího schodiště, počítačové centra, houpající pneumatiky a dalších vychytávej pro boj s nepřítelem Trhačem a jeho klanem FOOT. Město/kanalizace je pro figurky želv ninja ve velikosti 12 cm.

Balení neobsahuje figurky. 
 

Želvy Ninja (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) jsou čtyři želví mutanti – bratři.  Původně vycházely jako komiksový příběh, ale nejvíce je proslavil seriál z 90. let. Jejich učitel a adoptivní otec Mistr Tříska je vycvičil v umění ninjitsu a dostali jména po italských renesančních umělcích. Spolu s kamarádkou April bojují proti zločinu na Manhattanu, který se stal jejich domovem (hlavně kanalizace). Největším zločincem je Trhač a jeho klan FOOT, ke kterému se postupně přidávají další nepřátelé.
 

Mladší, zábavnější a víc ninja, než byly kdy předtím! Příběhy Ninja Želv jsou o životech čtyř dospívajících bratří, kteří se učí spoléhat se na sebe i jeden na druhého a kteří hledají tajemství své existence a původu.


Leonardo (modrá páska) – Jmenuji se Leo a mám tři bratry, kteří se rádi perou a připravujou mi horké chvilky na našich akcích, ale přesto vždy stojím za nimi…Mistr Tříska mě vybral, abych byl jejich šéfem, protože jím, spím a dýchám ve stylu ninjutsu. Ne, že by moji bratři nebyli dobří. Jsem prostě lepší!

Donatello (fialová páska) – Donnie je tady. Jsem mozek výstroje, kterou používáme. Vynalézám vybavení, zbraně a úžasná auta, která ochrání mě a mé bratry.

Raphael (červená páska) – Jsem Raph. Jestli se někde vyskytne hádka, buďte si jisti, že jsem tam já. Leo rád plánuje, ale já se raději dříve peru než se ptám.

Michelangelo (oranžová páska) – Říkejte mi Miky. Jsem jednoznačně nejzábavnější ze všech bratrů. Miluju videohry, skateboard a samozřejmě…pizzu!

Mistr Tříska/Sprinter – Učitel a adoptivní otec želv ninja. Jsou dvě verze, o jeho historii – buď byl ve skutečnosti bývalý válečník Hamato Yoshi nebo byl krysou Hamata. V obou případech pak zmutoval .

Trhač/Shredder – Největší nepřítel želv ninja. Původní žák mistra Hamato Yoshi, který se dal na dráhu zločinu a je vůdcem klanu FOOT.

Krang – nepřítel a spojenec Trhače. Vypadá jako obří růžový mozek, protože přišel při nehodě o tělo.

Barter Stockman – jedna z nejšílenějších postav a pomocník Trhače. Dříve pracoval ve vědeckém ústavu (spolu s April O´Neil). Je tvůrcem všemožných strojů a robotů, které škodí želvám.

April O´Neil – Reportérka, kterou želvy ninja zachránily při vyšetřování zločinů spáchaných klanem FOOT. Poté se stal jejich velmi dobrou kamarádkou a pomocnicí ve spojení s okolním světem.

Leatherhead – krokodýlí mutant a přítel želv ninja.

Snakeweed – pracuje pro Kranga jako jeho řidič a pomáhá se mu přemísťovat

Coackroach – dříve býval želví zvířátkem, ale poté, co ho chtěl Raph rozmáznout, tak utekl a stal se z něj terminátor, který bojuje proti želvám v několika podobách.

Rat King – neboli Dr. Victor Falco byl vědec, který po zmutování pracuje pro Kranga.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.