Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX Hello Dongle for Windows 10

Akční cena

Chytrá čtečka otisků prstů v USB donglu pro Windows 10.

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Kód:
UMM120FPH
Značka:
UMAXNejrychlejší přihlášení do Windows 10 s Umax Hello Dongle

 

Windows Hello je nejrychlejší a nejbezpečnější přihlášení do Windows 10
Čtečka podporuje čtení otisků prstů z jakéhokoliv úhlu
Podporuje více prstú na jednom Windows zařízení
Podporuje chytré učení při přihlašování a zvyšuje tak rychlost

Ovladač pro Umax Hello Dongle:
Umax_Hello_Dongle_Drivers.zip

Pokud se ovladače nenainstalují automaticky po zasunutí Hello Donglu do USB portu, stáhněte si ovladače a rozbalte soubor. Pak lze ovladače instalovat ručně.

Po instalaci ovladačů jděte do nastavení-účty-možnosti přihlášení
Zde najdete průvodce Windows Hello přihlášení. 
  • Autor:
  Martin Vykydal
  Datum:
  11. 2. 2020

  Dobrý den, po instalaci ovladačů se ve správci zařízení objevilo u Goodix fingerprint chybové hlášení "Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10) Aktuální stav napájení zařízení nemůže podpořit tento požadavek." Podotýkám, že se nenachází v možnostech zařízení záložka Řízení spotřeby a tím pádem možnost deaktivovat "Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie" Pokud tato chyba nebude opravena, tak je tento kousek hardware absolutně k ničemu. Předem děkuji za rady, jak čtečku zprovoznit.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  12. 2. 2020

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz
 • Autor:
  Martin Vykydal
  Datum:
  17. 2. 2020

  Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď servisního střediska. Ovladače jsem měl nainstalované a v BIOSu/UEFI a ve správci zařízení bylo na všech usb zařízeních vypnuto řízení spotřeby energie. Po dlouhých zkoumáních a pokusech jsem zjistil, že celý problém tkví v originálních usb ovladačích od základní desky (Asus Sabertooth 990fx r2.0). Po jejich odinstalování a přenechání driverů windows je vše v naprostém pořádku. To se tedy Asus moc nepochlapil a Vám velice děkuji za ochotu a přeji hezký den.
 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  19. 2. 2020

  A Vám patří dík za to, že napíšete, jak se problém podařilo vyřešit.
 • Autor:
  anonymous
  Datum:
  10. 9. 2019

  zdravím, ovladače se mi sami nestáhly...a tak jsem si stáhnul .zip file, ale nevím, co s ním, co nainstalovat, jak nainstalovat...?
 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  16. 9. 2019

  Normálně ten zip někam rozbal, např. C:\Users\jméno\Desktop\Umax_Hello_Dongle_Drivers\Umax_Hello_Dongle_Drivers\V1.0.0.10\x64 Pak spusť Správce souborů příkazem devmgmt.msc a tam aktualizuj ovladač ze toho rozbaleného zipu, samozřejmě podle verze Windows x86 nebo x64. Nic složitého :-)
 • Autor:
  Vadim T
  Datum:
  10. 12. 2018

  Dobry den, mate pristupny api pro propojeni s mym programem na .net ? Dekuji
 • Autor:
  Tomáš Otto
  Datum:
  12. 9. 2018

  Dobrý den, podporuje tato čtečka i Windows 7? Předem děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 9. 2018

  Dobrý den, čtečka je výhradně pro Windows 10.
 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  31. 5. 2018

  Dobrý den, trápí mě jeden problém, když přejde počítač do režimu spánku, tak po stisknutí tlačítka napájení se probudí a čeká na přihlášení. To ale nejde přes snímač. Musím se přihlásit heslem. Když ale čtečku povytáhnu z usb portu a zase zasunu, tak je vše ok. Při normálním zapnutí pc je vše ok, stejně tak při obnovení z režimu hibernace. V Device Manager mám zakázané vypínání zařízení pro úsporu energie, stejně tak, jako všechny usb porty. Máte nějaký nápad/radu, co s tím.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  31. 5. 2018

  Dobrý den, kontaktujte prosím servis@umax.cz
 • Autor:
  David
  Datum:
  9. 5. 2019

  Dobrý den, u mě se to chovalo podobně při zamčení obrazovky (režim spánku a hybernaci mám trvale vypnutou). Stačilo tak ve správci zařízení v biometrickém zařízení (Goodix fingerprint) v řízení spotřeby vypnout "Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie" a problém byl odstraněn. Snad to někomu pomůže.
 • Autor:
  Ondřej
  Datum:
  4. 2. 2020

  Dobrý den, mám přesně ten samý problém. Změna nastavení zařízení (viz příspěvek vedle) nepomohla. Napsal jsem dotaz na podporu Umax, už to bude skoro měsíc, zatím bez odezvy. Pokud někoho napadá, co s tím, budu rád. Takhle je dongle prakticky nepoužitelný.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 2. 2020

  Dobry den Zavolejte si na servis 284000161. Díky