Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX Smart Bottle U5

Akční cena

Chytrá termostatická láhev 500ml s barevným displejem a upozorněním na pitný režim

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Kód:
UB702
Značka:
UMAXHlídejte teplotu a pitný režim


Trendy zdravého životního stylu se dotýkají nejen sportovních aktivit a zdravého stravování, ale v neposlední řadě také kvalitního pitného režimu. Proto jsme pro Vás navrhli zcela nový produkt z této oblasti. Unikátní chytrá láhev Smart Bottle U5 je vyrobena z kvalitní oceli a díky progresivní technologii udrží teplotu tekutiny po velmi dlouhou dobu, ať už teplou nebo studenou. Jednoduchým dotykem na uzávěr tuto teplotu můžete snadno sledovat.

Barevný dotykový displej s ukazatelem teploty


Smart Bottle U5 nabízí kvalitní barevný a dotykový LCD displej, který Vám ukáže kdykoliv teplotu tekutiny v láhvi. Kromě teploty je zde barevný proužek pro obvodu pro rychlý náhled teploty. Zelená barva pro teploty do 36oC, oranžová barva od 37oC do 60oC a červená pro teploty nad 61oC . 

Upozornění na pitný režim po dvou hodinách

Barevný displej nabízí funkci upozornění na pitný režim. Dvojitým kliknutím na displej zapnete automatickou funkci upozornění po 2 hodinách. Po 10 hodinách se tato funkce automaticky vypne. Během dne tak budete dostávat upozornění, abyste nezapomněli na pitný režim.

Vestavěná LiPol baterie s provozem až 1 měsícVestavěná polymerová baterie umožní provoz chytré láhve až 30 dní a lze jednoduše dobíjet přes USB port dodaným kabelem v balení. Odpadá tak složitá výměna baterií a jejich většinou komplikovaný nákup.

Schopnost udržet požadovanou teplotu po dlouhou dobu

Obsah: 500ml
Rozměry: 236x69 mm
Materiál:
BPA free
Toxin Free
Kvalitní ocel vysoké třídy 18/8 s trojtým povrchem

Baterie : 270 mAh Li-Pol Battery
Provoz : 30 dní
Nabíjení : USB  • Autor:
  Petr
  Datum:
  8. 12. 2018

  Dobrý den,kolik láhev sama o sobě bez náplně váží?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  10. 12. 2018

  Dobrý den, láhev váží cca 300-400g.
 • Autor:
  Jitka
  Datum:
  5. 12. 2018

  Dobrý den, jakým způsobem vám dá lahev vědět že se musíte napít? Jen přes aplikaci, nebo lahev také zavibruje? Děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  5. 12. 2018

  Dobrý den, po nastavení připomenutí pitného režimu, vám láhev po dvou hodinách několikrát zapípá, že byste se měla napít.