Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 101HR Black

Doprodej

Chytrý náramek nové generace s 0,91" displejem a měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
249 Kč
Vaše sleva:
17%
Běžná cena
299 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB503
Značka:
UMAXU-Band 101HR je náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Kromě velkého 0,91" displeje ovládaného dotykem a jednoduchým nabíjním přímo v USB portu počítače oceníte mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.

Měření tepové frekvence

U-Band 101HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 101 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 101HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - Veryfit for heart rate

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 101HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.91" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tažením

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
28g

Baterie:
60mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
USB port po vyjmutí modulu z náramku

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Veryfit for heart rate ( včetně češtiny)

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 101HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Jan
  Datum:
  27. 12. 2017

  Dobrý den, nemám chytrý telefon s androidem ani s IOS. Na tablet s androidem není vaše aplikace kompatibilní - Android verze 4.4.2. Náramek 101 HR nelze bez aplikace používat? Jak nastavit na náramku datum a čas?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  10. 1. 2018

  Dobrý den, náramek lze pouze spárovat s chytrým mobilním telefonem s tabletem ne. Čas a datum se automaticky nastaví při prvním spárování náramku s aplikací. Pokud budete používat náramek bez spárování s telefonem, tak vám nebudou chodit notifikace do náramku, nebudou se vám ukládat data z náramku do aplikace, čas a datum nebude správně nastaven. Náramek bude zaznamenávat pouze ušlou vzdálenost, kroky nebo kalorie.
 • Autor:
  Jaroslav
  Datum:
  25. 10. 2017

  Dobry den, chtel bych se zeptat jestli se musi aktivovat rezim spanku, nebo se spusti automaticky? Dale mam problem se sparovanim s aplikaci Veryfi for heart rate, musel jsem instalovat s app VeryfitPro. A moc mi neni jasny rezim nerusit. Dekuji zs odpoved
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 10. 2017

  Dobrý den, režim spánku se aktivuje automaticky. Pokud aktivujete režim nerušit, nebudete dostávat upozornění do náramku, kromě budíku.
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  14. 9. 2017

  Dobry den, zakoupil jsem si ten to náramek. Stáhnul jsem aplkaci podle instrukcí v manualu. Vse zatim funguje, ale mam mensi problem. V popisku pisete ze náramek zobrazí ID volajícího. Me ale pouze ukazuje sluchátko. Diky za radu, Dvořák
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  14. 9. 2017

  Dobrý den, při příchozím hovoru se zobrazí sluchátko a vedle něj i telefonní číslo, které vám právě volá.
 • Autor:
  Alexandra Šromová
  Datum:
  10. 9. 2017

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám náramek zapnut? Nevím, jak na to. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 9. 2017

  Dobrý den, před prvním použitím doporučujeme náramek dobít. Vytáhněte opatrně pásek a pak vyndejte modul z pásku. Připojte modul do USB portu nabíječky nebo počítače a nabijte před prvním použitím. Při nabíjení by se po chvilce aktivuje displej.
 • Autor:
  Jaroslav
  Datum:
  9. 9. 2017

  Dobrý den, zajímalo by mě, jak je řešen krokoměr. Zda mi náramek spočítá sám uchozené kroky přes GPS, nebo se musí nastavit velikost kroku. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 9. 2017

  Dobrý den, náramek počítá kroky přes akcelometr. Náramek GPS nemá. Velikost kroku nastavit nelze.