Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Sleva: Použité zboží. Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB502
Značka:
UMAXProdukt je použitý ale funkční.  Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku. Zboží je bez obalu.

U-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Modrá

Chip: 
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!! • Autor:
  Nikola
  Datum:
  26. 7. 2017

  Dobry den, po druhem dni, kdy pouzivam naramek, se mi nechce pripojit k telefonu. I kdyz mam telefon u sebe, ukazuje ze jsem mimo dosah. Muzete mi poradit? Dekuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  26. 7. 2017

  Dobrý den, náramek musíte párovat s aplikací Veryfit for heart rate/VeryfiPro ne s telefonem. Vyzkoušejte reinstalovat aplikaci a následně znovu spárovat popřípadě restartovat náramek z aplikace.
 • Autor:
  IVONA
  Datum:
  8. 3. 2017

  Dobry den, muzu se zeptat jak funguje funkce najit telefon? Podle pokynu v navodu mi to nefunguje,jinak vse bezi jak ma,zrejme to delam stejne spatne. Muze mi nekdo.poradit.jak na to? (Co presne mam zmacknout a kde
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 3. 2017

  Dobrý den, funkce najdi telefon.V aplikaci Veryfit for heart rate klikněte na zařízení a aktivujte funkci „Najdi telefon“. Následně na náramku přepněte telefon do režimu najdi telefon (stiskněte krátce tlačítko na boku) nebo delším dotykem na spodní části displeje můžete zařízení přepnout do režimu najdi telefon(objeví se lupa) a aktivovat ho. Telefon poté začne zvonit a vibrovat,takže jej snadno naleznete.
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  7. 2. 2017

  může mi prosím někdo říct co znamená symbol klíče. viz obrazek https://goo.gl/dIqgoS díky za odpověď
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  7. 2. 2017

  Dobrý den, symbol klíče znamená, že musíte poslat Váš náramek do servisu, jinak ho opravit nelze.
 • Autor:
  Buso
  Datum:
  14. 1. 2017

  Ano data (roku 2016) mám, ale ani po 7 dnech se nezobrazují.
 • Autor:
  Buso
  Datum:
  9. 1. 2017

  Dobrý den, mám náramek UMAX U-Band 107HR, data y roku 2016 se po 1.1.2017 se nezobrazují. Jak je možno zobrazit data předchozího roku?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  9. 1. 2017

  Data v paměti náramku se přepisují po 7-mi dnech. V aplikaci je máte?