Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

SLEVA: použité zboží, voděodolné chytré hodinky se skvělými funkcemi, českým menu a velkým barevným displejem

Vaše cena (s DPH):
649 Kč
Vaše sleva:
28%
Běžná cena
899 Kč
Kód:
UB530P
Značka:
UMAXProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Voděodolné chytré hodinky s českým menu a velkým barevným displejem

Designově povedené chytré hodinky Umax U-Band P2, představující nový trend v oblasti nositelné elektroniky, zaujmou zejména nápaditým designem v kovovém těle, odolným sklem Gorilla Glass, skvělými funkcemi a velkým barevným displejem viditelným na slunci. Odolná konstrukce, voděodolnost, krokoměr, snadná výměna řemínků i senzor tepové frekvence předurčují tento model nejen pro každodenní nošení, ale bude pro vás také skvělým parťákem při různých druzích sportu. 

Měření tepové frekvence 24 hodinU-Band P2 měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Sportovní aktivityNáramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity (na výběr 14 druhů sportu)  jako je cvičení, běh, jízda na kole, plavání badminton, basketbal  a další. Výsledky aktivity lze zobrazit v aplikaci na telefonu.

Měření pohybových aktivit během dneAť jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánkuU-Band P2 automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Notifikace z aplikací na telefonu


V aplikaci si můžete nastavit, která upozornění chcete dostávat na náramku a také zvolit typ vibrací pro jednotlivá upozornění. Při příchozím hovoru začne U-Band P2 tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6-10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor. Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtiněAplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu.

Model:
Umax U-Band P2 Black

Barva: 
Černá

Chip a sensor: 
Nordic nRF52840
Silicon labs1142

Vibrace : 
Ano

Displej : 
1,3" barevný dotykový IPS
240x240 bodů


Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítky

České menu: 
Ano


Bluetooth:
Bluetooth 4.2

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry :
délka pásku 250mm

Hmotnost: 
38g

Baterie:
210mAh

Provoz na baterii:
7-10 dní

Doba nabíjení : 
100-150 minut

Nabíjení:
USB kabel + nabíjecí základna

Odolnost proti vodě: 
ATM5 (plavání, rybaření a další činnosti na vodní hladině)
Není vhodné pro potápění.

Aplikace:
Veryfit PRO

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 8.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.